5 způsobů, jak si vybavit byt za pár kaček

7. Dubna 2018
Lucie Trávníčková
Řiďte se našimi radami a váš byt bude vypadat jako klícka.
Zdroj Pixabay
Témata: byt , peníze , nábytek , dekorace
Nastěhovali jste se právě do nového bytu a nevíte, jak si ho vybavit? Nezoufejte. Na financích vzhled vašeho bytu nezáleží. Věřte, že z něj dokážete vykouzlit království i za pár kaček. Stačí vám k tomu barvy a pár dekorativních předmětů.

Palety, palety, palety…

Z palet můžete sestavit téměř veškerý nábytek. Na paletách se můžete vyspat nebo si z nich vytvořit sedačku pro návštěvy. Při troše fantazie z nich vykouzlíte i poličky.

Barevný nábytek

Zajděte do barev a laků a nakupte tolik barev, kolik jen unesete. Nezapomeňte, že můžete nabarvit věci, o kterých jste to nevěděli. Existují barvy do vysokých teplot, kterými lze natřít i topení. Třeba na žluto.

Svíčky tvoří atmosféru

Kdo by nechtěl mít doma romantickou atmosféru? Při večeři ve dvou se hodí tuplem. Vykouzlí vám ji všudypřítomné svíčky, které poslouží jako intimní osvětlení.

7 způsobů, jak udržet květiny dlouho čerstvé

Záclony

Další věcí, co tvoří domov a nestojí milion, jsou záclony. Vypravte se do nejbližšího obchodu a kupte si různé druhy. Delší můžete dát na okno, ty kratší můžete využít i jiným způsobem. Třeba jako dekoraci do poličky.

Květiny

Když se ke květinám chováte hezky, budou lépe růst a vdechnou vašemu domovu život. Všudypřítomná zeleň je navíc uklidňující.

 

Diskuze

Reklama