Dekorační trendy: Objevte kouzlo mědi

7. Března 2018
Redakce Lifee.cz
Spotřebiče zdobené mědí mají své nezaměnitelné kouzlo.
Zdroj Dailydreamdecor.com
Chcete svou domácnost ozvláštnit? Co takhle něco troufalého, a přitom elegantního? Vyzkoušejte měděné prvky.

Měděný nábytek a doplňky se v poslední době těší obrovské oblibě. A není divu. Jsou krásně lesklé a vnášejí do domů a bytů svěžest s nádechem luxusu. Hodí se do interiérů pojatých v minimalistickém i vintage stylu.

A uplatnit je můžete při zařizování prakticky všech místností! Jak na to? Připravili jsme pro vás několik tipů, díky kterým nešlápnete vedle.

1. Obývací pokoj

Při dekorování obýváku mědí se můžete odvázat. Snese jak zářivé doplňky, tak celoměděné kusy nábytku, jako je židle nebo konferenční stolek. Aby pokoj nepůsobil studeně, mírněte se s dalšími kovovými předměty – plechová kavalerie doplňků ještě nikdy nevypadala dobře. Začátečníci, sáhněte po měděné lampě nebo váze.

Dailydreamdecor.com

2. Kuchyně

Sporák zdobený mědí se stane nepřehlédnutelnou dominantou každé kuchyně. Celkový dojem skvěle podtrhne nádobí z téhož materiálu. O další detaily se pak už starat nemusíte. Stejně by nebyly v záři mědi vidět.

Dailydreamdecor.com

3. Ložnice

Měděné čelo postele pro svéráze, co si potrpí na originalitu. Kompaktnějšího dojmu dosáhnete přidáním měděného doplňku třeba na noční stolek.

Dailydreamdecor.com /Stylecurator.com.au

4. Koupelna

Máte-li finanční kapacitu, doporučujeme vsadit na kombinaci měděných trubek a volně stojící vany. Je nadčasová, prudce elegantní... Tak mimořádná, že slova nestačí.

Dailydreamdecor.com / Pinterest.com

Jakou výmalbu k mědi? Se smaragdově zelenou bude mít pokoj luxusní punc:

Magnetická barevná inspirace: smaragdově zelená se zlatou rozdmýchá vášně

Zdroj: Daily Dream Decor

Diskuze

Reklama