Dva pokoje jako z fantastického filmu. Podívejte se, jak si žije londýnská blogerka

24. Ledna 2018
Redakce Lifee.cz
Cat Greenwood se živí jako komerční právnička, její stylový byt však odkazuje na kreativní roli blogerky.
Zdroj Refinery29.com
„Všechno ven!“ jako by zavelela Cat Greenwood před rekonstrukcí dvoupokojového bytu v londýnském Camberwellu. Komerční právnička a autorka úspěšného blogu o módě i cestování Take Courage vystavila na odiv snad všechny svoje věci – od starožitných budíků přes analogové fotoaparáty až po sbírky motýlů. Výsledkem je pitoreskní útočiště plné barev, materiálů a prostoru.

Při pohledu na propracované detaily bytu, množství upomínkových předmětů a starožitností se může zdát, že Greenwood svůj skromný příbytek cizelovala dlouhá léta. Za pouhý rok však dokázala pro sebe a manžela vybudovat zázemí, které tepe duchem a osobitostí. A to svůj budoucí domov v přestavěné viktoriánské nemocnici přebírala v katastrofální stavu.

Před rekonstrukcí bytu čekal blogerku střet s realitou - budoucí domov připomínal „špinavou“ ulitu.
Refinery29.com

Vypadal prý jako „špinavá ulita“ – byl znečištěný a tmavý. Nepomohla ani velká okna s nadstandardní propustností světla. Do pozadí je zatlačily vysoké stropy a robustní záclony.

Ale této historii jen těžko uvěříte, až zabrousíte do fotogalerie. Tmu si dnes britská blogerka užije maximálně za okny po západu slunce a o nepořádku nemůže být ani řeč. „Exkurze“ po jejím bytě je jedno velké dobrodružství. Pojďte se zasnít s námi!

Diskuze

Reklama