Když se královská vznešenost snoubí s Francií. Sběratelka umění proměnila dům ze 30. let ve třpytivý skvost

28. Února 2018
Redakce Lifee.cz
Turecký mramor či břidlice. „Samozvaná frankofilka“ vyvážila střízlivé množství nábytku luxusními materiály.
Zdroj AtlantaHomesMag.com
Z ošklivého káčátka v elegantní labuť. Podnikatelka Meg Harrington přeměnila venkovské stavení z třicátých let ve třpytivý skvost. Jen těžko uvěřit, že za proměnou stojí tato žena. Dům v americkém městě Brookhaven uchvacuje nesmírnou vznešeností. Jako kdyby „vyrostl“ mávnutím kouzelné hůlky.

Spolumajitelka galerie Huff Harrington Fine Art a obchodu s nábytkem Huff Harrington Home svůj vysněný domov objevila s manželem Scottem poté, co se jedna ze dvou dcer odstěhovala za studiem. Představou byl dům, jehož každičký centimetr čtvereční bude plně funkční a praktický.

Z toho vyplynul i počet místností – kuchyň, obývák, ložnici a krytou verandu využívají denně. „Byli jsme připraveni proměnit něco, co bude malé, efektivní a bude vyzařovat osobitost,“ řekla Meg Harrington magazínu Atlanta Homes.

Poté, co s manželem objevili kouzelnou vilku splňující všechny tři uvedené vlastnosti, přišlo na řadu přemítání, jak do ní zakomponovat slabost pro vše francouzské (Harrington se dokonce nazývá „samozvanou frankofilkou“). 

Výsledkem je prudce elegantní a plně funkční hnízdo ve stylu francouzského venkova, jež se třpytí v hutné záři denního světla. Zasněte se ve fotogalerii o pár řádek výše...

Luxusní bydlení na lodi? Utopie to není. Vstupte do dechberoucího podpalubí:

Na palubu! Modelka si koupila hausbót a proměnila ho v něco neuvěřitelného

Zdroj: Atlanta Homes

Diskuze

Reklama