Námořnický styl v interiéru je evergreenem. Nechte starosti rozpustit v těchto 12 prozářených domovech!

13. února 2018 Redakce Lifee.cz
ApartmentTherapy.com
ApartmentTherapy.com

Pro zařízení bydlení v námořnickém stylu nebudete potřebovat kilogramy špenátu jeho průkopníka Pepka. Jednoduše uvažte lana, čapněte z babiččiny garáže otlučené dřevěné kusy a vystrčte do popředí suvenýry od moře. Námořnická modř nesmí chybět! Inspirujte se 12 interiéry, které připomínají prostory plážových domů. Bydlení v tomto stylu rozpouští starosti a prohlubuje odpočinek.

Útulné bydlení je jednou z nezbytností života moderní střední třídy. Pracovní osmihodinovka sedmkrát v týdnu unaví a pokud každodenně zakoušíte stres, je harmonický domov životně důležitou součástí.

Důmyslně zařízeným bytem či domem můžete odpočinek až několikanásobně prohloubit. Ideální je ten, který vaše myšlenky pomůže rozehnat a přenese vás daleko od starostí všedního dne. Moře zní dobře, co říkáte?

Námořnické interiéry jsou mimořádně vzdušné, prosvětlené a dobíjí energii neskutečným způsobem. Jen si zkuste představit, že jste právě rozlepili oči a víte, že po otevření dveří došlápnete na rozpálený písek a v nose vás zašimrá jemně slaný vzduch. Přitom zařízení interiéru ve stylu plážového domku je velmi snadné. Ostatně to je jeden z hlavních důvodů, proč se námořnický styl drží v čele interiérových evergreenů!

Recept na prozářené bydlení snad ani nemusíme rozepisovat. Přidejte námořnickou modř a bílou, stylově uvažte lana, postavte do zorného pole světle dřevěný nábytek a rozmístěte po prostorách všechny možné doplňky s motivy vody a slunce. Čím autentičtější budou, tím lépe. Pokud se vám podaří ukořistit pádlo, šup s ním na zeď!

Pro začátek se můžete inspirovat. Ve fotogalerii najdete 12 interiérů, které tepou námořnickým duchem.