Naučte se být líná: Známe 5 způsobů, jak se nejlépe válet

17. Února 2018
Redakce Lifee.cz
Buďte líná. Zasloužíte si odpočinek!
Témata: deka , spánek , restaurace , televize
Volný čas je pro pracující lid skoro vzácnost, a i když se celý týden těšíme na víkend, stejně se nám stává, že si musíme sednout k počítači a pracovat. Právě proto vám přinášíme 5 způsobů, jak se nejlépe válet. Po přečtení následujících řádků už možná tak horlivě pracovat nebudete.

V sobotu na budík rozhodně kašlete a spěte. Klidně zaspěte celý den. Co na tom, že je pět odpoledne a vy pořád ležíte v posteli. Jediné, co vás z ní může vyhnat je hlad, ale i ten se dá zaspat.

Choďte jen do restaurací, kde mají pohodlná křesílka a sedačku. Přece si ve svém volnu nebudete deformovat zadek na tvrdých židlích.

Jeďte s partnerem do Ikei a nakupte si velké množství dek a polštářků. Uvidíte, že je stačí jen pohodit v obývacím pokoji a teplo domova se dostaví samo. Pak už se jen zachumlejte a koukejte se na to, jak to Hughovi Grantovi sluší v Notting Hillu.

Známe 5 triků pro svěží vzhled. Drahé krémy nepotřebujete!

Udělejte si s kámoškami relaxační den a zajděte si na masáž. Není nic lepšího, než když vás fešný masér uvolňuje příjemnými doteky.

Sauna je jedna z dalších možností, jak se hodit do klidu. Partnera v případě návštěvy rozhodně nenechávejte doma. Takový sex v sauně není vůbec k zahození. 

Diskuze

Reklama