Zvířecí kamarád dokáže zázraky. Jakého mazlíčka pořídit dítěti?

6. Dubna 2018
Lucie Trávníčková
Křeček je nenáročný tvor.
Zdroj Pixabay
Témata: zvíře , domácnost , péče , dítě
Pořídit dítěti zvířátko není jednoduché rozhodnutí, ale pokud se k tomu skutečně rozhoupáte, nebudete litovat. Němá tvář dokáže zázraky. Vaše dítko zabaví a vytvoří doma nezapomenutelnou atmosféru. A jaké že zvířátko si pustit do bytu?

Křeček

Pokud bydlíte v malém bytě a jste zaměstnána 24/7, je křeček ideálním řešením. Je to velmi nenáročné stvoření, které není potřeba často opečovávat. Stačí mu jednou týdně vyměnit podestýlku a nezapomenout mu dávat pravidelně vodu.

Pes

Pes bude věrný přítel celé rodiny. Má v povaze být oddaný. Péče o něj je však obtížná, takže pokud je vaše práce náročná a nemáte dostatek času, psa si nepořizujte. Jen by trpěl sám doma.

Morče

Další z řad hlodavců je morče. Je stejně nenáročné jako křeček, jen potřebuje jen o něco více pohybu. Je také o něco hlasitější a při vyžadování pozornosti píská.

Květináč je out. 10 míst pro pěstování květin, co mají styl

Pavouk

Chovat pavouka můžete za předpokladu, že se jej vaše děti nebudou bát. Je bezesporu možné, že si k němu děti vybudují vztah. Ve zverimexu pro něj naleznete speciální krmivo.

Rybičky

Chovat rybičky je pro vás ta nejjednodušší varianta. Voda v akváriu se čistí jednou za čas a vydrží samy doma, když jedete na dovolenou. Druhy můžete zvolit různě barevné.

Diskuze

Reklama