Ideální parťák na cesty podle znamení zvěrokruhu

9. Listopadu 2017
Redakce Lifee.cz
Tvrdohlavý Štír si bude skvěle rozumět s proměnlivými Rybami.
Zdroj Pixabay.com
Dostat je za „sousedy“ v hotelu je za trest. O kom je řeč? O dvojicích, které se celý dovolenkový pobyt jen hádají. Kdyby se však před výjezdem podívaly na zoubek charakteristikám znamení, možná by zjistily, že nejsou ti nejlepší parťáci co do cestování. Server INSIDER oslovil astroložku Jennifer Angel, aby našla perfektního spolucestujícího pro každé znamení.
Reklama

Pixabay.com

1. Beran

Nejlepší parťák na cesty: Střelec/Blíženci

Ty nejlepší vzpomínky si Beran odveze z cest, bude-li mít po boku Střelce. Oba spadají to kategorie ohnivých znamení, což znamená, že se vyznačují spontánností, nadšením a soběstačností.

Rozdíly ale mezi nimi najdeme. Právě ty však dělají společné cesty příjemnější. Beran je takzvané kardinální znamení (s nadšením se pouští do věcí), Střelec proměnlivé (je flexibilní). Skvěle se tak dohodnou na programu i změnách.

Nemáte žádného Střelce mezi přáteli, se kterým byste vyrazili na dovolenou? Poohlédněte se po Blížencích. Stejně jako Střelec patří k proměnlivým znamením. Bude tak s nimi dobrá domluva.

Pixabay.com

2. Býk

Nejlepší parťák na cesty: Rak/Váhy

Býk si potrpí na luxus, dobré jídlo i pohodlí domova. Rak mu v tomto ohledu rozumí. „Stejně tak si rádi oba udržují mírné tempo,“ vyzdvihuje další společnou vlastnost astroložka.

Zálibu v dobré kvalitě a chutném jídle mají i Váhy. Navíc „rády vzpomínají na minulé časy jako Býci, takže to může být dobrý mix energie“, dodala Angel.

Pixabay.com

3. Blíženci

Nejlepší parťák na cesty: Vodnář/Beran

Šance, že se Blíženci a Vodnář pohádají kvůli maličkosti, je nízká – řadí se k intelektuálním znamením. Zaujímají však odlišné postoje. Zatímco Blíženci jsou pevní v kramflecích, co se názorů a nápadů týče, Vodnáři zachovávají klid a jsou obdařeni velkou dávkou tolerantnosti. Díky tomu si na cestách budou rozumět. „Obě znamení se navíc zajímají o dění a vzdělávání, takže by mohla být skvělými parťáky na cesty,“ dodala Angel.

Ranec plný zážitků si ale odvezete i s Beranem po boku. Stejně jako vy je zvědavý a miluje spontánní rozhodnutí.

Pixabay.com

4. Rak

Nejlepší parťák na cesty: Býk/Váhy

Jak Raci, tak Býci prahnou po luxusu i skvělém jídle. „Obě znamení nejsou pro rychlé tempo. Rádi zpomalí,“ přihazuje další společný jmenovatel astroložka.

Váhy zase hodí do pohody – nemají rády disharmonii. „Raci mohou být trochu náladoví, takže Váhy jim mohou pomoct najít ztracenou rovnováhu.“

Pixabay.com

5. Lev

Nejlepší parťák na cesty: Váhy

Lev je ztělesnění ohně – miluje společnost i luxus, je všude tam, kde se něco šustne. A s Vahami si užije – bývají zatraceně dobrými baviči.

„Lev je velmi silné znamení a Váhy drží krok. Obě znamení si užívají života a milují krásné věci a zábavu,“ uvedla Angel.

Pixabay.com

6. Panna

Nejlepší parťák na cesty: Kozoroh/Blíženci

Lepší doprovod, než je Kozoroh, nemůžete zvolit. Má obdobný smysl pro pořádek, organizovanost a dochvilnost. Stihnete všechny body programu a stres nedostane šanci. Díky tomu si dovolenou užijete v poklidu.

Nebojte se ale své cestovatelské plány odhalit ani Blížencům. Nadchly je? Není divu, když máte podobné preference a chutě. Navíc s nimi povedete dobrou řeč díky srovnatelné intelektuální úrovni.

Pixabay.com

7. Váhy

Nejlepší parťák na cesty: Váhy

„Jsou jako dvě fazolky v lusku,“ řekla astroložka. „Když jsou Váhy a Váhy spolu, nepotřebují nikoho dalšího, umí koexistovat. Co se týče cestování, mívají skvěle naplánované výlety. Také ochotně udělají kompromis.“

Váhy spojuje také zvídavost a láska k umění. To je typické i pro Býka.

Pixabay.com

8. Štír

Nejlepší parťák na cesty: Ryby/Štír

Dominantní Štír a proměnlivé Ryby? Přes tvrdohlavost prvního jmenovaného znamení by se neměly tyto dvě bytosti ocitnout uprostřed konfliktu. Ba naopak – vodní znamení poskytne balanc.

Astroložka také doporučuje jako parťáka dalšího Štíra. Že dovolená skončí katastrofálně vzhledem k jejich neústupnosti? Ba ne, nemusí. Pokud všechno klapne, tyto dva dobrodruhy nic nezastaví, míní Angel.

Pixabay.com

9. Střelec

Nejlepší parťák na cesty: Beran/Blíženci

Kardinální Beran iniciuje, proměnliví Blíženci se nechají vést. Tahle dvojka si bude rozumět, je přesvědčená astroložka.

Dychtiví a spontánní Blíženci po boku ale množství nezapomenutelných zážitků ještě znásobí.

Pixabay.com

10. Kozoroh

Nejlepší parťák na cesty: Panna/Ryby

Kozoroh nesnáší chaos. Notovat si tak bude s Pannou. „Cestuje-li Panna s někým, kdo nedodržuje program, rozčiluje jí to, takže tihle dva jsou perfektní dvojka,“ uvedla Angel.

Totéž prohlásila o Kozorohovi ve společnosti Ryb. „Ryby pomáhají prozářit energii Kozoroha a Kozoroh pomáhá Rybám stát nohama na zemi. Kozorozi mohou být někdy trochu vážní, s Rybami na dovolené se tak dokážou odstřihnout od starostí.“

Pixabay.com

11. Vodnář

Nejlepší parťák na cesty: Váhy

Tato vzdušná znamení okupují podobnou intelektuální úroveň. Váhy také mohou Vodnáři pomoct v tom, aby vylezl se své ulity.

„Váhy dostanou Vodnáře ven. Bude tak po jejich boku společenštější, což může být na dovolené žádoucí.“

Pixabay.com

12. Ryby

Nejlepší parťák na cesty: Býk

Romantici každým coulem, co životem proplouvají s poklidem a vnitřní harmonií. A drží se ověřené kvality. Představujeme duo Ryby-Býk. Snadno také dojde kompromisu díky proměnlivému charakteru Ryb, které se přizpůsobí jasným vizím Býka.

Zdroj: INSIDER

Diskuze

Reklama