Nejkrásnější ženy světa: Češky tentokrát skončily až druhé

9. Listopadu 2018
Redakce Lifee.cz
V průzkumu se ukázalo, že jsou české ženy druhé nejkrásnější na světě.
Zdroj Profimedia
Témata: Češky , krása , výzkum , ženy
Že jsou Češky nejkrásnější ženy na světě? Není to jen povídačka, odvěké rčení teď potvrdil mezinárodní výzkum. Jen na jednom místě na světě můžeme prý najít hezčí děvčata.

V Praze nenajdete pouze ohromující architekturu, nenapijete se výborného piva a nebudete se prodírat davy turistů. V matce měst jsou k nalezení rovněž nejkrásnější ženy na planetě. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu, na nějž upozornil National Geographic.

Naše metropole se v něm umístila na druhém místě. Průzkum probíhal v osmdesáti zemích a odpovídaly v něm na dvě tisícovky mužů. Prahu předběhlo jen druhé největší izraelské město Tel Aviv. Tam se prý dá najít nejvíc snědých zelenookých krásek.

Ve stověžaté jsou zase dívky s nohama až do nebe. Kdybyste se chtěli do Tel Avivu vypravit a sbalit tam ženu svého života, dejte si pozor. Něžné pohlaví má v Izraeli povinnou vojenskou docházku. Tyhle krásky tak rohlíkem rozhodně neopijete. Naopak si dejte pozor, abyste z blízkovýchodní země neodlétali s pořádnými podlitinami v obličeji.

Ženská krása může mít negativní vliv na zdraví

A jak vypadá celkový žebříček?

1. Tel Aviv

2. Praha

3. Milán

4. Caracas

5. Montreal

6. New York

7. Rio de Janeiro

8. Hongkong

9. Kyjev

10. Stockholm

Diskuze

Reklama