Cítíte se v poslední době unavení? Vyzkoušejte detox ledvin a budete zase nabití energií

24. Srpna 2018
Lucie Trávníčková
Detoxikační džus pro vaše ledviny
Zdroj Pixabay
Témata: detox , ledviny , energie , očista
Ledviny mohou vaší životosprávou dost trpět, proto neuškodí, když jim občas dopřejete očistnou a posilující kúru.

Ledviny pracují bez přestávky ve dne i v noci. V těle plní několik nezastupitelných funkcí, proto je velmi důležité, abyste je udržovali v dobré kondici.

Nejenže fungují jako přirozený filtr krve, ale produkují hormony, které udržují v těle rovnováhu tekutin. V létě si kvůli grilovačkám a většímu množství alkoholu než po zbytek roku procházejí peklem.

Na rychlý detoxikační drink, který je vrátí do normálu, potřebujete jen dvě suroviny a to dvě středně velké mrkve a velkou okurku.

Měsíční detox od cukru: „Rychle a zdravě shozená kila, jasnější oči a pleť,“ říká dietetička

Příprava je velmi jednoduchá. Máte dokonce dvě možnosti. První možností je umýt mrkve a okurku vodou a odšťavnit je v odšťavňovači. Druhou možností je rozmixovat okurku a mrkve v mixéru s trochou vody, aby džus nebyl příliš hustý a dal se snadněji vypít.

Obě možnosti jsou pro naše ledviny rovnocenně prospěšné. Pokud si však zvolíte rozmixování, získáte tak ze zeleniny extra vlákninu, která bude přínosem i pro tlusté střevo.

Každopádně denně vypijte jednu dávku tohoto detoxikačního džusu alespoň půl hodiny před jídlem. To dodržujte během jednoho týdne. To by mělo k pročištění a posílení ledvin stačit. Kúru můžete zopakovat za několik měsíců znovu.

Diskuze

Reklama