KFC ohlašuje Chizzu. A všichni „masožravci“ by měli být v pozoru

10. Února 2017
Redakce Lifee.cz
Nač se dělat s kynutým těstem, když místo něj může být smažené kuře!
Zdroj Kfc.com.sg
Chizza – říká vám to něco? A v souvislosti s KFC? Umíte-li alespoň trochu anglicky a hledáte dvě slova spojená v jedno, pak už jistě míříte správným směrem… protože KFC se dočista zbláznilo a představuje pizzu kompletně vytvořenou ze smaženého kuřete!
Reklama

Když kompletně, tak kompletně. Na Chizze byste marně hledali křupavé okraje těsta.

Namísto moučné placky má populární smažené kuře.

„Chizza je 100% kuřecí filet, marinovaný, perfektně okořeněný a osmažený do božské zlaté. Je pokrytý ingrediencemi na pizzu, například pizza omáčkou, kuřecí šunkou, kousky ananasu, mozzarellou a typickou KFC sýrovou omáčkou. Celá ta božskost sama upečená k dokonalosti,“ uvedl dramaticky novinku řetězec.

Recept na pikantní kuře z KFC vyzrazen! Redaktor získal originální recept od synovce slavného vousáče z loga

Zda se radovat, nebo brečet, toť otázka. Není to ostatně poprvé, co fastfoodový gigant celosvětovou zálibu v tučných pochoutkách vyslyšel do posledního mlasknutí.

V roce 2010 ohlásil příchod sendviče Double Down, který nebyl ničím jiným než burgerem, který měl namísto housky dva osmažené plátky kuřete. Následně přišel s jeho variací v podobě hot dogu.

Ať už se řadíte mezi masové puritány, nebo vás podpora v nadměrnou konzumaci masa a smažených jídel znechucuje, s Chizzou se můžete setkat jen v Singapuru. O expanzi ze strany řetězce nepadla zmínka.

KFC nechalo vyrobit svíčku, co voní jako smažené kuře

Zatímco se někteří zalykají radostí z ohlášené novinky, jiní neskrývají zklamání. Sociální sítě postupně zaplavují obrázky čerstvě zakoupené Chizzy. A k propagovanému výrobku má hodně daleko. 

Podívejte se na některá srovnání v galerii.

Zdroj: Food Envy

Diskuze

Reklama