4 věci, které byste už ve třiceti neměli dělat (ale děláte je stejně)

4. Května 2018
Veronika Hándlová
Ve třiceti už není dovoleno úplně vše
Zdroj pixabay
30 let je pro spoustu lidí zvláštní věk. Najednou jste blíž čtyřicítce a vlastně ani nevíte jak. Společnost vás bere jako moudré a dospělé lidi. Málokdo ale ví, že do toho máte ještě dost daleko. Co se tedy dle společnosti nesluší, abyste ve svých třiceti letech dělali?

PC a PS hry

Spousta lidí má video a počítačové hry spojené s dětmi. Děti si přeci hrají, ale proč u toho proboha tvrdnete vy ve svých třiceti letech? Možná přijde den, kdy si to řeknete dokonce i vy sami... ale s hraním určitě nepřestanete.

Jít na párty a pařit až do rána. Co na tom, že druhý den vstáváte do práce.

Bohužel už vám není 17, kdy jste přesně takto trávili večery s partou. Ve škole se dalo dokonce občas i hezky vyspat, ale v práci je to s regenerací o fous horší. Jestli nechcete přijít o flek, raději nechte párty na víkend.

Po čem doopravdy prahnou ženy? Je to naprosto jednoduché. Po princi na bílém koni...

Stravování se fastfoodem a bagetami

Už nejste nejmladší a jestli si nechcete do budoucna přivodit infarkt, tak byste měli na změně svého jídelníčku zapracovat. Dřív se s tím vaše tělo popasovalo, dnes už mu to ale moc nejde.

Mít poměr se svým pracovním kolegou

To se rovná kariérní sebevraždě. Třicítka je střední věk, kdy už jste si měli všechno užít. Mladická nerozvážnost má být ta tam a nyní nastupuje rozum. Bohužel už vám nikdo neprozradí, kde na něj narazit.

Diskuze

Reklama