5 nejhorších typů tchyní: Tyhle poznat nechcete

17. června 2018 Lucie Trávníčková
archiv
archiv
Témata: partner, rodina, tchyně, vztah

Obava z maminky nového partnera nemine téměř žádnou ženu. Některá má štěstí a z ní a tchyně se stanou nejlepší kamarádky. Jiná narazí na jeden z pěti typů, které vám představujeme na následujících řádcích.

1. typ Kariéristka

Matka, která se více věnovala kariéře, koníčku a celkově svému životu a svému synovi se nikdy moc nevěnovala. To zanechalo ve vašem partnerovi následky. Celý život tak bude mít strach, že ho také opustíte. Nalepí se na vás a bude vás stále kontrolovat. A vedle stalkera, který si nevěří přece také nechcete žít.

2. typ Tyranka

Tento typ matky byl přísný a neustále něco zakazoval a přikazoval. Chovala se špatně i ke svému muži a ve vašem partnerovi to prostě utkvělo. A tak vám bude neustále lhát, ale také vás podvádět. A to přece nemáte zapotřebí.

3. typ Rozkazovačný

Cokoliv matka řekne, je pro vašeho přítele svaté. A cokoliv mu řekne, ať udělá, tak prostě udělá bez mrknutí oka. A přece nechcete, aby byl váš miláček bez názoru a jeho život řídila matka? Pokud můžete, vezměte raději nohy na ramena. On se matce nikdy nepostaví.

4. typ Náročná

Tyhle matky už od dětství šikanují svoje děti. Kladou na ně vysoké nároky i přes to, že vidí, že jejich děti na to nemají. Časem si na to ale člověk zvykne a chce být nejlepší a má o sobě vysoké sebevědomí. Pokud váš partner takovou matku měl, může se stát, že třeba přestane pracovat, protože pro něj žádná práce nebude dost dobrá. A po vás bude chtít dokonalost ve všech směrech. A vy nechcete sama živit celou rodinu a být pořád fit, krásná a plná energie.

5. typ Pečující

Synové těchto matek jsou takzvaní mamánci. Nejsou schopni samostatného života, protože měli doma perfektní servis ve všech směrech. Vždy navařeno, uklizeno a vyžehleno. Vás partner si tak nebude umět snad ani uvařit čaj. A chcete kolem něj pořád skákat jako kolem dítěte?