Reklama

Motýli v břiše jako špatné znamení. Poznejte 3 indicie, které napoví, že váš vztah potrvá dlouho

24. Června 2016
Editor Foodstory
„Motýli v břiše mohou značit nejistotu a strach,“ tvrdí odbornice.
Zdroj Harmoniousearth.org
Skvěle se bavíte nad pomlouváním vašich šéfů a kolegů. V břiše vám poletují pomyslní motýli jako diví. Rande probíhá hladce a vypadá dle těchto indicií více než slibně. Ale ne pro vztah, který bude trvat…
Reklama

Nejen tyto znaky jsou totiž symbolem toho, že s člověkem naproti vám pevný vztah nevybudujete. Tvrdí to Talia Goldstein, výkonná ředitelka společnosti Three Day Rule, která na pomáhá lidem najít vhodného partnera. Jaké jsou tedy ty správné indicie, že se z vašeho rendez-vous vyklube dlouholetý vztah?

1. Necítíte vzrušení, když pomyslíte na jiného člověka

„Pokud ucítíš vzrušení a chvění v blízkosti nějakého člověka a budeš mít pocit, že ti v břiše létají motýli, je to ten pravý.“ Pamatujete? Už ani nespočítáme, v kolika pohádkách jsme tuto radu slyšeli. A kolikrát nám ji zopakovaly naše maminky. Jenže i když mají většinou pravdu, vždycky to není.

„Lidé mají pocit, že motýli v břiše jsou dobrá věc, ale pokud neodezní [po několika prvních rande], není to dobré,“ tvrdí Goldstein. „Někdy to symbolizuje strach nebo to, že si nejste danou situací jisti.“

V tomto případě by se měly emoce dát na ústup – přetrvávající motýli v břiše mohou být předzvěstí budoucích problémů.

Spřízněná duše je někdo, se kým se cítíte klidně a pohodlně,“ dodala odbornice.

„Ideální dvojice je ta, kdy si dva spolu dobře povídají a čas utíká.“
Huffingtonpost.com

2. Čas rychle plyne, když jste spolu

Na oblohu se vyhoupl měsíc a vy netušíte, jak se to stalo. Úplně jste ztratili povědomí o času, jak se vám s protějškem dobře povídalo. Berte to jako znamení, že máte pokračovat. Že není důvod mít pochybnosti. Ale naopak.

„Ideální dvojice je ta, kdy si dva spolu dobře povídají a čas utíká,“ potvrdila Goldstein.

3. Máte tunu věcí společných

Důležitá je správná míra. Pokud na rande s člověkem převládají chvíle ticha, fungovat to nejspíš nebude. Nemáte zřejmě moc společných věcí. V opačném případě – kdy si díky škále shodných zálib připadáte jako dvojčata – stejně tak.

Důležité je, abyste měli několik společných zájmů, ze kterých plyne i více času stráveného spolu. Záleží i na tom, zda si s protějškem dobře popovídáte a čas přitom utíká, ani nevíte jak. Je to signál toho, že se s ním nebudete nudit.

Jak poznat tu správnou míru? Podle práce. Pokud se vaše konverzace netočí kolem ničeho jiného, nechte to být.

„Mnoho lidí chodí na rande a mluví o své práci až moc. Nejste ideálním protějškem, pokud je tohle jediná věc, kterou máte společnou,“ uzavřela téma Goldstein.

Dali jste se dohromady? Osvojte si zvyky zkušených párů a nepokazíte si to:

7 receptů na štěstí ve vztahu od dlouholetých párů

Zdroj: Business Insider

Diskuze

Reklama