Reklama

To by muže nenapadlo! Video ukazuje, co mají ženy v kabelce, když jdou na první rande

20. Září 2016
Editor Foodstory
Ženské zbraně nejsou jediné prostředky, kterými žena na rande může útočit.
Zdroj Collegetimes.com
Nové video komediálního YouTube kanálu Solicited Project s názvem How Women Get Ready for First Dates (Jak se ženy připravují na první rande) se strefuje do černého. A zároveň odhaluje jednu smutnou pravdu. Nečekejte ale žádné stereotypy!
Reklama

Video zachycuje scénku mezi ženou, která má smluvené rande s neznámým mužem ze seznamky Tinder, a její spolubydlící. Jenže namísto očekávání, že se bude co pět minut předvádět v jiném outfitu a diskutovat s kamarádkou nejvhodnější variantu, klábosí docela o něčem jiném.

„Jen pro případ si zapamatuj, co mám na sobě, kdyby mě pohřešovali,“ říká žena a její spolubydlící bere mobil, aby si ji vyfotila. Následně prozrazuje, že si stáhla sledovací aplikaci, přes kterou může spolubydlící vidět, když se přesně nachází. A nakonec se dívá do své kabelky a vyjmenovává své nezbytnosti: píšťalka pro případ znásilnění, vystřelovací nůž a samozřejmě pepřák.

Na konci je střih na scénku dotyčného muže a jeho spolubydlícího. Na rozdíl od ženy nahodí jen bundu a jde.

I když je scénář trochu přemrštěný, ukazuje video jeden zajímavý a zároveň trochu smutný fakt – ženy dbají na bezpečnost daleko více než muži. 

Podívejte se na celou scénku:

Zdroj: Huffington Post / Unsolicited Project

Diskuze

Reklama