Držíte sexuální půst během menstruace? Ale proč?!

29. Srpna 2017
Redakce Lifee.cz
Proč si upírat milování v období menstruace, když to jde mazaně bez nepořádku?
Zdroj Pexels.com
Témata: sex , menstruace , vztahy , psychologie
Menstruace a sex. Jaká asociace se vám vybaví jako první? Tabu. Uhádli jsme? Nebylo to těžké. I ve třetím tisíciletí menstruaci vnímá řada žen jako něco, co po skončení přináší úlevu. Přitom jde v podstatě o očistu těla. A zbytečně negativně se stavíme i k milování během periody. Proč abstinovat, když můžeme naši pravidelnou dávku slasti dostat 5 příjemnými způsoby?
Reklama

1. Přesuňte se o kousek výš. K Venušině pahorku

Zapomeňte na tradiční vnímání sexu. Ten nejintenzivnější váš stejně nečeká uvnitř, ale vně. Klitoriální orgasmus zažívají ženy častěji než vaginální. A v období menstruace, kdy je tělo citlivější, očekávejte tsunami slasti.

2. Dejte si společnou sprchu

Bojíte-li se, že nebudete s tamponem v posteli při orálním sexu „v suchu“, vezměte partnera za ruku a pomilujte se ve sprše. Ocení to hlavně zastánci penetrativního, tedy vaginálního sexu. Díky odtékající vodě nebude po červené ani památky – a ženy se tak snáze uvolní než v posteli.

Ženské tělo je při menstruaci několikanásobně citlivější. Včetně klitorisu...
Pexels.com

3. Omilostněte menstruační kalíšek

Ve jménu neomezených postelových radovánek. Podle serveru SheKnows umožňuje většina menstruačních kalíšků vaginální sex. Pokud by vám to z nějakého důvodu nešlo, pořád se můžete přesunout k ústní stimulaci bez sebemenších obav. Když je menstruační kalíšek správně zavedený, nepropustí ani kapku.

4. Zaexperimentujte si!

Když to nejde klasicky, musí to jít netradičně. Mnoho žen se během menstruace vyvaruje sexu z hygienických důvodů. Přitom existují cestičky, jak se pomilovat bez nepořádku kolem. Třeba s pomocí sexuálních hraček. Ženský cyklus je také skvělou příležitostí pro objevování sexuálních bodů u muže. Víte, kde hledat (a dráždit) bod P? A přivést tak muže k orgasmu? Pokud ne, je načase si trochu pogooglit….

5. Rozložte ručník. A přijměte své tělo se vším všudy

Pro někoho je sex v týdnu menstruace tabu. Důvody jsou zřejmé, zároveň ale není proč se stydět za své ženství. Navíc mnoho mužů je milování během periody otevřených (proč by si upírali slastiplnou příležitost, že?). Jen se ženy musí chopit iniciativy a nebát se takovou konverzaci načít – je to citlivé téma zejména pro ně.

V případě oboustranného souhlasu už jen stačí na postel (či jinam) rozložit velký tmavý ručník. A po milování ho vyprat. Jednoduché, že? Není čeho se bát.

Zdroj: SheKnows

Diskuze

Reklama