Máte doma děvkaře? Víme, jak ho zkrotit. Řetěz k tomu nepotřebujete…

4. Března 2018
Redakce Lifee.cz
Témata: muži , vztah , sex , láska
Muž, který může mít každou ženu, přitahuje zákonitě všechny, ale doma ho máte jen vy. Sice vám ho závidí každá sousedka v okolí, ale ta ani za mák netuší, jak náročné je s ním žít. Poradíme vám, jak vašeho alfa samce, který se otočí za každou sukní, trošku zklidnit.

Pokud víte, že půjdete do společnosti, kde jsou převážně ženy, vyšňořte se tak, aby neměl sebemenší důvod se na ně dívat. Dejte si na péči skutečně záležet. Ženy v okolí vám budou závidět, jak na vás váš kocour mlsně hledí.

I když je vám jasné, že váš partner koketuje, kde se dá, přivítejte ho vždycky s otevřenou náručí. Musíte si uvědomit, že konverzace s více jak třemi ženami za den je náročná, proto nebuďte hysterická a buďte na něj vždy milá. Jen tak zůstane s vámi.

Muž se vždy rád vrací domů, zvláště když má navařeno. Proto neváhejte a vyvařujte mu v každé volné chvíli. On tak během dne nebude myslet na laškování s ostatními ženami, ale bude se těšit na voňavou večeři.

5 důvodů, proč je pes oprávněně nejlepší přítel člověka. Věděli jste, že vám dokáže prodloužit život?

Sex je jedna ze základních potřeb člověka, takže ho rozhodně nesmíte zanedbat. O to víc si to nemůžete dovolit, když víte, že máte doma testosteronového samečka. Dopřávejte mu ho pravidelně a pořádně. Jeho potřeba mít sex s ostatními ženami jistě zmizí.

Pokud jste s ním už delší dobu, pokuste se vztah nějak oživit. Není od věci se navléct do sexy prádélka a překvapit ho u něj v práci. To totiž určitě nebude čekat a uvědomí si, jak smyslnou má partnerku. Pokud dodržíte naše rady, uvidíte, že váš milý brzy zkrotne.

Diskuze

Reklama