Morální kocovinu zažil každý. Důležité je jí předcházet

12. Dubna 2018
Lenka Šebestová
Morální kocovinu zažil minimálně jednou v životě každý člověk.
Zdroj Pixabay
Témata: kocovina , morálka , vztahy , alkohol
Morální kocovinu zažil minimálně jednou v životě každý člověk. Obvykle ji pocítíme, když máme sex s někým, s kým jsme nechtěli a po proflámované noci se vedle něj probudíme. Místo rozbušeného srdíčka pocítíme spíš neklid v žaludku… a v mysli.

Kocovina morální se zákonitě pojí s kocovinou alkoholovou a vzniká obvykle, když uděláme něco, co jsme vůbec neměli v plánu, a to převážně v intimní sféře. Probudit se vedle neznámého muže totiž není vůbec nic příjemného a vždy je lepší se této situaci vyhnout. Raději vypijte jednu sklenku vína místo tří láhví a uvidíte, že vám záhadný cizinec z večírku tak atraktivní připadat nebude. Alkohol je na vině ve většině případů. Ovlivnit vás ale mohou i omamné látky, pokud jim holdujete.

Uznejte sama, že je daleko příjemnější protějšek nejdřív dobře poznat, než s ním hned hupsnout do postele. Když si ho na večírku dobře proklepnete, třeba i lépe pochopíte, co vlastně od ženy chce, než když budete bezhlavě skákat šipky do jeho postele. Nehledě na to, že s přibývající opilostí vám bude připadat atraktivní i orangutan, a tak se vám může snadno stát, že se vyspíte s největším ošklivcem večera.

Upleťte si štěstí a klidnou mysl. Pletení přináší pocity blaženosti jako po sexu či jídle

Při opileckém milování obvykle ztratíme veškeré zábrany a nějaká ochrana nás vůbec nezajímá. To by se vám mohlo ale také pekelně vymstít. Chytnout pohlavní chorobu není vůbec nic složitého, ale zaléčovat ji ano. Vlastně máte celkem štěstí, pokud z toho vyjdete bez úhony. Stejně pak ale budete týden chodit plouživými kroky po bytě a říkat si, že jste to neměla dělat. A za to to určitě nestojí.

Diskuze

Reklama