Muži, co rozhodně nestojí za hřích: 4 typy, které nechcete potkat

14. Dubna 2018
Lucie Trávníčková
Na určité muže si dejte pozor.
Zdroj Profimedia.cz
Témata: muži , vztah , láska , sex , partner
Mužů je na světě nespočet. Jde ale vždycky o to, vybrat si toho správného, a to je někdy nadlidský úkol. Dejte si pozor, ať nenatrefíte na protějšek, který vám může zničit celý život, ať už tím, že nebude chodit jen s vámi, nebo tím, že vám bude v průběhu vztahu věšet bulíky na nos. Přinášíme vám typy mužů, kterým je lépe se obloukem vyhnout.

Alkoholik

Snad žádná z nás nechce mít doma alkoholika. Když si někdo dá občas pivo nebo s ním zajdete na láhev dobrého vína, to k životu prostě patří. Ale když se vaše drahá polovička bude motat až do rána s kamarády po hospodách a domů bude chodit úplně namol, něco je špatně. Nejspíš má velký problém.

Lhář

Ve vztahu je absolutně důležitá důvěra. Partneři by si měli věřit a říkat si věci na rovinu. Pokud vám ale váš partner lže, porušuje sliby, ruší plány anebo klidně balí vaše kamarádky, rychle pryč. Takového partnera přece nechcete.

Máte podezření, že vás má váš přítel jen na sex? Máme pár tipů, jak to poznat

Proutník

Potkáte muže a myslíte si, že je pan dokonalý. Ale zjistíte, že v žádném vztahu nevydržel ani měsíc. Tak ten se nepohrne do vztahu ani s vámi. Pokud se nechcete vázat, je ideální. Ale pokud toužíte po svatbě, rychle pryč. Tenhle muž se do chomoutu rozhodně nepožene.

Ředitel

Tito muži mají své kouzlo a rychle vás dostanou do kolen. Ale jsou to věční plánovači a také manipulátoři. Takže pokud to dojde tak daleko, že bude vědět, kde jste a s kým skoro každou minutu, měla byste rychle utéct. Nebudete totiž nikdy šťastná a za chvíli se budete cítit jako ve vězení.

Diskuze

Reklama