Naučte se relaxovat a dejte sbohem stresu. Rozdíl pocítíte okamžitě!

28. Ledna 2018
Redakce Lifee.cz
Prohlédnout →
Naučte se nedělat nic.
Témata: Relax , odpočinek , masáž , stres
V dnešní hektické době se potřebujeme občas zastavit a zhluboka se nadechnout. Ne každý je toho ale schopen. Naučit se odpočívat je jedna z nejtěžších disciplín a my vám teď povíme, jak na to.

Relaxovat se dá i při pracovním dni. Nejdůležitějším bodem je snídaně, tu rozhodně nezanedbávejte a vstávejte tak, abyste si ji mohli vychutnat v klidu alespoň po dobu třiceti minut. Věřte, že když si budete rvát rohlík do chřtánu při běhu po eskalátorech, akorát vás to vystresuje.

Vyhraďte si chvilku na kávu a časopis.

Dávejte si pravidelné pauzy během své celé směny. Řekněte si, že jakmile odbije dvanáctá, máte 45 minut jen pro sebe. Den vám zpestří dobrá káva nebo časopis. Zkrátka si zakažte během necelé hodinky pracovat, a uvidíte, že se vaše produktivita zvýší.

Jedná z věcí, které odbourávají stres, je běh.

Dodržujte volný víkend za každou cenu. Za předpokladu, že vaše práce umožňuje homeoffice, a vy máte tendence sedat k počítači a pracovat, uložte si notebook na místo, které si nazvete zakázaná zóna. Přemýšlejte nad tím, co vás skutečně uvolní. Taková thajská masáž rozhodně není k zahození.

Dopřejte si masáž. Olej rozpustí všechny vaše problémy.

Další

Diskuze

Reklama