Přiznání mužů: ženy jsou nepřitažlivější tehdy, pokud nás nepotřebují

7. Března 2017
Redakce Lifee.cz
Nic se nemění: vztahy byly, jsou a budou komplikované.
Zdroj Cnn.com
Zatímco technologický pokrok doslova letí kupředu, ve vztazích se nám ani dnes nedostává odpovědí na základní otázky. Nemáme k dispozici manuál k nalezení životního partnera. Ani klíč, podle kterého se vysněnému muži zalíbit. Autorka Nicole Yi z webu POPSUGAR však upozornila na jednu ženskou vlastnost, která většinu mužů dostane.
Reklama

Nezávislost.

Synonymum inteligence

Ženy s touto dispozicí popisuje jako asertivní, sebejisté. Hrají podle svých pravidel. A hlavně: „nepotřebují kohokoliv jiného, aby jim potvrdil, kým jsou“.

V podstatě si vystačí samy, a to i v rovině finanční. Jsou plně soběstačné a otěže života drží pevně ve vlastních rukou.

Nač tedy potřebují partnera? Je to jednoduché. Život po boku jiného člověka může být obohacující a stimulující. Vyberou-li si toho správného, mohou se s jeho podporou dostat ke svým snům rychleji.

Nezávislost je pro muže synonymem intelektu a rozumu.
Pinterest.com

A protože nezávislost dle průzkumu redaktorky mužům imponuje, všechno do sebe tak nějak zapadá. Muž touží po nezávislé ženě, ta zase po někom, kdo pomůže rozvíjet její osobnost.

Nicole Yi se podělila se čtenáři o několik důvodů, proč zrovna tato vlastnost dokáže muže rozpálit:

„Nezávislost je atraktivní, protože to znamená, že má žena své vlastní myšlenky a zájmy mimo mě – což z ní dělá daleko hlubší a zajímavější osobnost.“ – Sam (26)

„Abyste byli nezávislí, musíte disponovat mnoha jinými dobrými kvalitami. Jako třeba rozumem, intelektem a sebedůvěrou.“ – Marcus (27)

„Takové ženy vytváří své vlastní cestičky, které ostatní lidé následují.“ – Sunny (49)

Nemůžete bez něj žít? Možná je k zamyšlení, zda je pro vás ten pravý...
Miramax.com

Nežádoucí parazit

Nezávislost tedy muže přitahuje. Co na ně ale naopak nefuguje?

Překvapení se nekoná – jde o závislost na partnerovi. Tedy když se žena neumí zabavit sama nebo je podrážděná, když partner není dostupný.

„Pokud to je váš případ, měly byste vztah utnout,“ píše zastupující editorka rubriky Láska & Sex. „Musíte vědět, jak se zabezpečit samy, nepotřebujete muže, abyste se cítily kompletní.“

Najděte způsob, jak být spokojená sama s sebou. Všechno ostatní přijde samo.
Harpersbazaar.com

Plně souhlasíme. Mnoho lidí z našeho okolí potkalo spřízněnou duši právě tehdy, kdy přestali hledat. Lpět na vztahu. A kdy našli způsob, jak být spokojení coby singles. Náhoda? Neřekli bychom.

Redaktorka ale upozorňuje, že nezávislost není soutěž. Není to souboj eg, ale stránka osobnosti. Stejně tak nemá cenu tlačit na pilu a osamostatňovat se z trucu nebo pomsty.

Jde o duševní proměnu, které musíte věřit.

Zdroj: POPSUGAR

Diskuze

Reklama