První milování s novým partnerem: Jak se připravit na noc s velkým N?

22. Července 2018
Eva Jeřábková
Strach z první noci je zbytečný.
Zdroj Pixabay
Témata: Sex , láska , vztah , pár
V sexu už jste zkušená dračice a stejně jste nervózní, když má dojít na první intimnosti. Obava je to vskutku zbytečná, jelikož ke sblížení většinou dochází, když to chcete oba, tudíž jste i oba nervózní. Jak se na první milování s novým protějškem připravit?

Žiletka na prvním místě

Je naprosto nezbytné, aby vaše nožky byly co nejhladší. Pokud nebudou, budete z toho vy akorát tak nesvá. Dbejte i na hezky upravené intimní partie a pochopitelně i podpaží.

Úprava zevnějšku

Nebojte se na make-up pořádně přitlačit. Před nocí s velkým N vás jistě pan Božský vezme někam na večeři a večerní líčení je, jak známo, výraznější než to denní. Dejte si záležet na vykreslení obočí i kontrování obličeje. Neměla byste zanedbat ani vlasy. Kadeřníkovi musíte zavolat včas.

Buďte ženou

Žádný muž neocení, když má na sobě žena kalhoty, proto přemluvte samu sebe a oblečte si šaty. Nemusí mít velký výstřih, ať nevypadáte příliš lacině, ale když budou končit nad koleny, je to pro vás ideální. Uvidíte, že na vás bude moci oči nechat.

8 očekávání, které je dobré ve vztahu mít

Smysl pro humor

Ano, jistě. Předchozí tři body jsou samozřejmě důležité, ale jestli mužům, ale i ženám něco imponuje, je to kombinace sex-appealu se smyslem pro humor. I kdybyste si dala víc vína a pak se celý večer chichotala, vůbec to není na škodu.

Kvalitní prádlo

Po večeři se odeberete někam, kde proběhne to, na co oba netrpělivě čekáte. Sex. Upravená a najedená jste. Teď už stačí se parádně předvést. Pod vašimi svršky by nemělo chybět spodní prádlo ideálně patřící k sobě. Někteří muži preferují krajku, jiní zase jednoduchost. Je to na vás, jak ho odhadnete.

Diskuze

Reklama