Toužíte nalézt muže svých snů? Stačí se jen řídit těmito radami

15. Července 2018
Veronika Hándlová
Vaše životní láska nečeká, musíte jí jít naproti. Neseďte doma a vydejte se ji hledat.
Zdroj Pixabay.com
Už vás nebaví být pořád sama? Po všech nevydařených vztazích ztrácíte naději, že narazíte na toho pravého? Nejspíš děláte něco špatně. Ale nezoufejte, na každého ten pravý někde čeká!

1. Nesedět doma

Doma těžko narazíte na nového partnera. Musíte jít svému štěstí naproti. V každé volné chvíli se snažte vyrazit ven do společnosti.

2. Myslet pozitivně

Pokud si budete každý den dokola opakovat, že si nikoho nenajdete, že vás nikdo nechce a zůstanete sama, vsugerujete si to natolik, až to bude skutečně pravda. Začněte myslet pozitivně a mějte se ráda! To je úplný základ. Važte si sebe i se svými nedokonalostmi. Muži milují sebevědomé a vtipné ženy, které neřeší jednu depresi za druhou. Dělejte si každý den radost, ať už koupí něčeho hezkého na sebe nebo si zajděte na manikúru či do fitka. Uvidíte, že jakmile o sebe začnete dbát, stoupne vám sebevědomí a prohloubí se radost ze života.

Stres nám dělá dobře. Může snížit i riziko předčasného úmrtí, odhalila šestice studií

3. Hledat stále nová místa

Vyrazte do ulic a nenavštěvujte přitom stále ta samá místa. Hledejte nová. Čím víc lidí budete potkávat, tím větší máte šanci uspět.

4. Být aktivní

Už jste se posunula daleko. Staráte se o sebe, jste pozitivní, chodíte mezi lidi, ale bez komunikace to prostě nepůjde. Důležitá je konverzace a umění zaujmout. Naučte se bez zábran bavit a mluvit s lidmi.

5. Nevzdávat se

Ani svět nebyl stvořen za den, takže pokud si hned při prvním výletu někoho nenajdete, nevěšte hlavu. Chce to čas a trpělivost.

Diskuze

Reklama