Trápí vás deprese? Přinášíme vám 5 věcí, které vám spraví náladu!

5. Února 2018
Redakce Lifee.cz
Prohlédnout →
Však vy na tu depku vyzrajete!
Čas od času má člověk pořádnou depku. Nemáme sice na mysli tu, kdy je člověk zralý na hospitalizaci, ale kdy vás prostě sem tam postihne špatná nálada. Důležité je, jí nepodléhat. Jakmile se uzavřete do sebe, tak uvolníte negativní emoce, a právě těm byste neměla dát průchod. Přinášíme vám 5 věcí, které vám náladu určitě zvednou.

Objednejte si své oblíbené jídlo. V den špatné nálady je kotel kuřecích křidýlek z KFC rozhodně povolen. Pohodlně se usaďte k notebooku a pusťte si všechny díly Bridget Jones. Hned vám dojde, že jsou i větší tragédi.

Náladu může spravit i káva.

Noste jen oblečení zářivých barev. Pokud se budete oblíkat černě, budete se tak i cítit, a to nechcete. Barevné hadříky rozzáří nejen vás samotnou ale i celý váš den. Okolí změnu jistě přivítá. Další věc, která vám pochmurný den zlepší, je sraz s vaší nejlepší kámoškou. Vyrazte do kina nebo nakupovat.

Zajděte si třeba do kina.

Sportujte. Není lepšího léku, než pohyb. Zajděte si zaběhat nebo zaplavat. Konkrétně tyto dvě činnosti totiž vyplavují endorfiny, které vás zalijí pocitem štěstí, stejně jako i pátý z našich tipů. Sexujte. Sexujte pravidelně přátelé. A tuto radu si vezměte zvlášť k srdci, jelikož časté milování nás, dámy, hází prostě do pohody.

Objednejte si pořádnou porci svého oblíbeného jídla.

Další

Diskuze

Reklama