Vydrží vztahy na dálku? Ano, dá se to. Chce to ale spolupráci obou

10. Dubna 2018
Lucie Trávníčková
Vztah na dálku není jednoduchý, ale dá se udržet
Zdroj zdroj: pixabay
O vztazích na dálku se říká, že mají krátké trvání. To ale není vždy tak úplně pravda. I vztah na dálku se dá bez problému vydržet a udržet.

Vztah na dálku rozhodně není jednoduchý. Vídáte se jen po skypu a většinu dne jste bez své drahé polovičky. Vzdálenost ale vztah nemusí nutně zničit, stačí když:

Zůstanete v kontaktu

Dnes už poštu nenosí poštovní holubi, a tak se spolu můžete spojit okamžitě a úplně kdekoliv. Protože se neuvidíte osobně, je důležité, abyste si vytvořili a udrželi emocionální stabilitu, jak jen to bude možné. Volejte si, skypujte si, pište si. Hodně pomůže web kamera, kde se i navzájem uvidíte.

Povídejte si o všem. I o zbytečných věcech

Povídejte si o všem. O tom, co jste jedli, kde jste byli a co jste tam dělali. Konverzace je velice důležitá a vůbec nevadí, že nebude na úrovni dlouhosáhlých filozofických debat.

Nejste spokojeni ve své práci? Pojďte se podívat na 5 nejhorších prací světa

Věřte si

Věřte svému partnerovi. To, že si byl sednout s nějakou kamarádkou, když vy jste pryč, ještě nemusí nic znamenat. Nedělete hned ukvapené závěry. Důvěra je důležitá.

Buďte věrní

To, že je váš partner zrovna pryč a vy jste sama doma neznamená, že už žádného nemáte. Máte, jen je někde jinde. Na to je velice důležité myslet. Hodně vztahů na dálku pohoří právě na této skutečnosti.

Diskuze

Reklama