Reklama

7 legendárních filmových sexuálních scén, které vás přikovají k zemi

12. Října 2016
Editor Foodstory
Na vášnivou scénu v kočáře mezi Rose a Jackem jen tak nezapomeneme.
Zdroj Glamour.com
Scénou z Pretty Woman, v níž se Richard Gere pomiluje s Julií Roberts na pianu, to ani zdaleka nekončí. Jistě si pamatujete snad nejpopulárnější filmové sexuální gesto, tedy Rosinu ruku sjíždějící po zamlženém skle kočáru v Titaniku. Hudba graduje, dva se k sobě přibližují víc a víc a naše emoce se čeří jako rozbouřené moře… Na těchto 7 sexuální scén jen tak nezapomeneme!
Reklama

1. Tanec Baby a Johnnyho (Hříšný tanec)

Giphy.com

Co je víc sexy než tančit tělo na tělo s urostlým tanečníkem (Patrick Swayze) s lamačským pohledem? A dívat se, jak zaučuje „tak trochu jiným“ tanečním krokům sedmnáctiletou „světici“ (Jennifer Grey), co stále ještě jezdí na dovolenou se svými rodiči? Kéž by bylo víc těch, co nás nenechají sedět v koutě!

2. Milostná scéna ve vlaku (Riskantní podnik)

Sex ve vlaku sice se jeví v představách poněkud neohrabaně, pokud jste ale sexy jako Tom Cruise (Joel Goodsen) a Rebecca De Mornay (Lana), mění se tato představa ve vizuální slast. Poznámka pod čarou: ano, jde to. A ano, nejspíš na to do konce života nezapomenete.

3. Lechtivá postelová scéna mezi Ninou a Lily (Černá labuť) 

Giphy.com

Kdo ví, zda tahle scéna nebyla jen výplodem bezbřehé fantazie baleríny Niny Sayers (Natalie Portman). Ve filmu se ale objevila, což jistě potěšilo nejedno mužské, ale i ženské oko – kontrastní a zvrhlé „přátelství“ křehké Niny a smyslné Lily (Mila Kunis) přitahuje jako magnet.

4. Sex na křídlu (Pretty Woman)

Giphy.com

Na jedné straně charizmatický milionář (Richard Gere), co romanticky hraje na křídlo. Na té druhé atraktivní společnice s hustou hřívou v županu (Julia Roberts), jež svého vyvoleného najde za hudebním nástrojem, na němž je spousta prázdného místa... No dokážete si představit jinou pointu než…?

5. Milování v kočáru (Titanic)

Giphy.com

Naše oblíbená. Jack (Leonardo DiCapio) se svou novou spřízněnou duší Rose (Kate Winslet) zdrhají z tancovačky ve třetí třídě před žárlivým snoubencem Caledonem (Billy Zane). Proběhnou kolem lodních kotlů, kam mají smrtelníci vstup zakázaný. Až se najednou ocitnou v potemnělé místnosti, v jejímž středu se nachází… ach ano, kočár! Vášnivá scéna ve stísněném prostoru, v němž jde oběma protagonistům pára od úst, ale pro svou nadrženost zimu nevnímají, nenechá nikoho v klidu.

6. Orální sex (40 dní a 40 nocí)

Giphy.com

Scéna, v níž pohledný Matt Sullivan (Josh Hartnett) abstinuje od sexu, ale má pod sebou neskutečně sexy ženu (Shannyn Sossamon), nenechá chladným nikoho. Představte si to jako lákavý čokoládový bonbón, který rozbalíte, položíte před sebe na stůl a jediné, co můžete, je se na něj koukat.

7. Základní instinkt

Giphy.com

Je těžké vybrat jedinou scénu z tohoto erotického thrilleru, v němž Sharon Stone proslavila své božské nohy. Doporučujeme si ho pustit celý. S partnerem nebo milencem někde, kde nebudete rušeni…

Zdroj: Popsugar

Diskuze

Reklama