Filipínka (24) si měsíčně přijde na 120 tisíc, i když je na celoživotní dovolené. A vy můžete zrovna tak

27. Září 2016
Aileen Adalid si užívá života plnými doušky.
Zdroj Businessinsider.com
Čtyřiadvacetiletá Aileen Adalid vydělává slušné peníze a navíc minimálně jednou za měsíc vyráží na různé dobrodružné a poznávací výpravy. Zajímá vás, čemu se věnuje?

Aileen v 19 letech úspěšně absolvovala De La Salle University v Manile a následně vstoupila do korporátního světa. Její zaměstnavatel – Deutsche Bank – jí ovšem platil pouhých 300 amerických dolarů (přibližně 7 200 korun) měsíčně.

Není divu, že mladou ženu tato práce poměrně rychle přestala bavit, a rozhodla se stát takzvaným digitálním nomádem. Začala se věnovat grafickému designu, online marketingu a web designu – a vydělávat dvojnásobek toho, co dřív.

O své zážitky se mladá podnikatelka dělí na blogu I Am Aileen a na sociálních sítích.
i_am_aileen/Instagram.com

V květnu 2014 společně se svým kamarádem založila na Amazonu e-shop Adalid Gear s outdoorovými a zdravotními doplňky a přesídlila do Belgie. Později se ale vrátila zpět na rodné Filipíny.

V současné době Aileenin příjem činí zhruba 120 000 korun měsíčně, poskládaný z jejího byznysu, partnerství, sponzorovaných příspěvků a aktivit na sociálních sítích. To jí umožňuje pravidelně létat do vybraných destinací v Evropě a Asii. O své zážitky se dělí na blogu I Am Aileen a také prostřednictvím sociálních sítí.

Zdroj: Business Insider

Diskuze

Reklama