Reklama

Až budete mít manželství plné zuby, opijte se a podpalte svoje svatební šaty. „Je to legrace,“ tvrdí Američanka

28. Února 2017
Redakce Lifee.cz
Ze svatebních šatů za 30 tisíc zbyl jen popel.
Zdroj Catersnews.com
Rozvod patří k druhé nejvíce stresové události v životě člověka, tvrdí psychologové. Katlynn McKee (25) z Illinois by nesouhlasila. Jak by také mohla, když poslala do světa fotky, na nichž s úsměvem pálí svoje svatební šaty.
Reklama

Nejde o žádnou psychopatku. Ve skutečnosti její zločin spáchaný na róbě za 30 tisíc perfektně zapadá do výzkumů.

Podle nich je rozvod druhou nejstresovější událostí v životě člověka, po smrti blízké osoby. Hned v závěsu se ale drží manželství.

Že se Katlynn rozhodla uprchnout z chomoutu, tak byl ve skutečnosti ten nejlepší nápad.

Plovoucí dům navržený tak, aby se po rozchodu či rozvodu rozdělil na dva

Kadeřnice z Illinois se rozhodla svůj rozvod oslavit. Náležitě. Koupila lahev vína a krabičku cigaret, oblékla svatební šaty… a vyrazila na procházku.

V koši, který drží na snímcích v ruce, však neschovává piknikové drobnosti. Ale benzín, nůžky a zápalky.

Pro svůj rozlučkový rituál si najala fotografa. Čímž si zajistila internetovou publicitu – svět momentálně obíhají fotky, na nichž cupuje luxusní šaty na kousky. Nebo jak doutnají, zatímco loká víno z lahve.

„Udělala jsem si malý průzkum a všechny nápady jsou moje vlastní. Přesně tak jsem to chtěla udělat. Byla to moje rebelie proti manželství, můj způsob, jak říct, že jsem volná,“ citoval ji server Viral Thread.

8 znaků, že váš aktuální vztah nemá budoucnost

Se svým exmanželem žila 10 let, než se rozhodla mu dát sbohem. „Můj vztah nebyl z těch dobrých, takže pro mě byla úleva být konečně volná. Byli jsme spolu od mých 16 let a manželé čtyři roky. Odcizili jsme se.“

Matka šestileté dcery Faith si pochopitelně nenechala ujít reakci svého bývalého.

„Byl překvapený, že se to chystám udělat, protože nejsem ten typ. Dělal si legraci, že by tam měl být také a že bych ho třeba mohla praštit, ale chtěla jsem to být jen já,“ dodala.

I když by jeden odhadoval, že se po tomto aktu budou pánové držet od Katlynn dál, může se pyšnit novým partnerem. „Jsem teď šťastně zadaná a ty fotky se novému partnerovi opravdu líbí.“

Zdroj: Viral Thread

Diskuze

Reklama