Čeká vás párty, kde poteče alkohol proudem? Tyto věci pod jeho vlivem rozhodně nedělejte

25. Června 2018
Lucie Trávníčková
Alkohol umí být zrádný. Pod jeho vlivem ztrácíte zábrany. Na to pozor
Zdroj pixabay
Témata: alkohol , soudnost , stud , párty
Každému se někdy stane, že to s alkoholem jednoduše přežene. Z bujarého večera si většinou nic moc nepamatujeme a když nám potom druzí vypráví, jak jsme v opilosti vypadali a mají dokonce videa a fotografie, hanba nás fackuje. Uhlídat se v tomto stavu většinou bývá docela těžké. Co tedy nikdy nedělat (nebo se o nedělání alespoň snažit), když to s alkoholem přeženeme?
Reklama

Opilecká výpověď

V opilosti můžeme dělat opravdu hodně věcí. Především ty, které bychom za střízliva nikdy neudělali. Alkohol bohužel odstraňuje zábrany. Když vás štve šéf a vaše práce, nikdy mu v opilosti nedávejte výpověď. Jestliže vás štve váš přítel či manžel, nikdy se s ním v opilecké náladě nerozcházejte. Až vystřízlivíte, budete toho velmi litovat.

Nikdy po kalbě svým kamarádům nic nevařte

Dorazili jste z pařby k vám domů a vy naprosto mimo a v opilosti chcete stejně opilé návštěvě něco mermomocí uvařit a pohostit ji? Raději si objednejte pizzu. O tu si maximálně spálíte prsty a jazyk. Vaření a krájení čehokoliv v tomto stavu je opravdu riziko. Pod vlivem alkoholu se motáte. Hrozí, že se opaříte, nebo ošklivě říznete.

Nikdy si pod vlivem alkoholu netrhejte obočí

Hrozí, že přijdete o oko. Ty maličké cucflíčky od pinzety šíleně bolí několik dní a nejdou zamaskovat ani tmavými očními stíny.

Nemilujte celý svět

Jsou dva druhy lidí, kteří odlišně reagují na alkohol. Jedna strana propadne do depek a pláče, druhá zase všechny miluje, objímá je a neustále jim to říká. Pro střízlivé lidi na oslavě je to pohroma. Jste totiž neuvěřitelně otravní. Na všechny si leháte, objímáte je, na někom třeba i usnete a do toho všeho na ně dýcháte své opilecké výpary.

Pravdivá moudra Mahátmy Gándhího, která vás donutí se zamyslet

Neslibujte sňatek

Ještě vás někdo vezme opravdu vážně, a co vy potom s tím? Jak mu budete za střízliva vysvětlovat, že ho nechcete? V alkoholovém opojení se zdá každý krásný.

Nehrajte si na filozofa

Nesnažte se nikoho poučovat a nerozebírejte problémy světa. Neřešte nevyřešitelné a nezabrušujte do filozofických vod. Stejně na nic nepřijdete a odstatní to bude tak akorát otravovat.

Diskuze

Reklama