Cesta ke kráse: Kosmetička celebrit radí, jak o sebe pečovat a hýčkat se

9. Ledna 2019
Lucie Trávníčková
Vlasta se krásou obklopuje neustále
Zdroj Libotovska.cz
Témata: kosmetička , celebrita , péče , rady
Co je to kosmetika? Není jen prevencí proti stárnutí pleti a cestou ke zvýšení půvabu. Je spojencem v posílení sebevědomí ženy. Vlasta Libotovská, kosmetička, kterou vyhledávají české osobnosti i hvězdy světového formátu, vám o ní řekne víc.

Nová kniha Vlasty Libotovské ve vás probudí chuť o sebe pečovat, rozmazlovat se a zkoušet ověřené receptury, které se osvědčily již u mnoha žen.

Retro móda: Nostalgie starých skříní a hledání ztracených trendů, které se opět začínají nosit

Krása není trvalá, proměňuje se spolu s námi. Je odrazem našeho zdraví, psychiky a péče, kterou sobě věnujeme. Péče je alfou a omegou, základním stavebním kamenem kosmetiky. Začít se sobě více věnovat lze kdykoliv. V knize Cesta ke kráse… aneb nikdy nekončící příběh, na které Vlasta Libotovská spolupracovala s Barborou Slavíkovou Literovou, najdete rady a triky vycházející z letité praxe vyhledávané odbornice. Každodenní rituály zlepší stav nejen vaší pokožky, ale i vaší duše.

„Začít o sebe více pečovat je jen otázka vašeho rozhodnutí. V této knize najdete moje rady a triky vycházející z mojí dlouholeté profese kosmetičky. Každodenní rituály zlepší nejen stav vaší pokožky, ale i stav vaší duše,“ říká autorka, která spolupracovala třeba i s hercem Seanem Connerym. „Jako bonus jsou jednotlivé kapitoly okořeněny o vtipné historky, které přinesl život přímo při péči o klientky,“ dodává autorka.

Diskuze

Reklama