Co nikdy nedělat v opilosti? Ani během opojné nálady nezapomínejte na soudnost

1. Května 2018
Lenka Šebestová
Co byste opravdu nikdy neměli dělat, když jste na mol opilý
Zdroj pixabay
Témata: oslava , párty , alkohol , opilost , soudnost
Každému se někdy stane, že to s alkoholem jednoduše přežene. Z bujarého večera si většinou nic moc nepamatujeme a když nám potom druzí vypráví, jak jsme v opilosti vypadali a mají dokonce videa a fotografie, hanba nás fackuje. Uhlídat se v tomto stavu většinou bývá docela těžké. Co tedy nikdy nedělat (nebo se o nedělání alespoň snažit), když to s alkoholem přeženeme?

Opilecká výpověď

V opilosti můžeme dělat opravdu hodně věcí. Především ty, které bychom za střízliva nikdy neudělali. Alkohol bohužel odstraňuje zábrany. Když vás štve šéf a vaše práce, nikdy mu v opilosti nedávejte výpověď. Jestliže vás štve váš přítel či manžel, nikdy se s ním v opilecké náladě nerozcházejte. Až vystřízlivíte, budete toho velmi litovat.

Nikdy po kalbě svým kamarádům nic nevařte

Dorazili jste z pařby k vám domů a vy naprosto mimo a v opilosti chcete stejně opilé návštěvě něco mermomocí uvařit a pohostit ji? Raději si objednejte pizzu. O tu si maximálně spálíte prsty a jazyk. Vaření a krájení čehokoliv v tomto stavu je opravdu riziko. Pod vlivem alkoholu se motáte. Hrozí, že se opaříte, nebo ošklivě říznete.

Slavná konspirační teorie tvrdí, že Adolf Hitler přežil válku v Argentině. Může na tomto tvrzení být trocha pravdy?

Nikdy si pod vlivem alkoholu netrhejte obočí

Hrozí, že přijdete o oko. Ty maličké cucflíčky od pinzety šíleně bolí několik dní a nejdou zamaskovat ani tmavými očními stíny.

Nemilujte celý svět

Jsou dva druhy lidí, kteří odlišně reagují na alkohol. Jedna strana propadne do depek a pláče, druhá zase všechny miluje, objímá je a neustále jim to říká. Pro střízlivé lidi na oslavě je to pohroma. Jste totiž neuvěřitelně otravní. Na všechny si leháte, objímáte je, na někom třeba i usnete a do toho všeho na ně dýcháte své opilecké výpary.

Diskuze

Reklama