Co prozradí barva očí o vaší povaze a jaká barva je nejvzácnější?

14. Července 2018
Lucie Trávníčková
Oči prozradí o našem charakteru mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Právem jsou považovány za okno do naší duše.
Zdroj Pixabay.com
Ne nadarmo se říká, že oko je oknem do naší duše. Oči prozradí o našem charakteru mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Podle výzkumu vědců má 90 % populace hnědé oči. Hnědý pigment má totiž nejsilnější geny a všechny ostatní přebije. Nejvzácnější barvou očí je zelená. Oční kontakt bývá tím prvním, co nás zaujme, až poté si všímáme barvy očí a ta vám prozradí opravu hodně! A jakou roli v barvě očí hraje genetika?

Oči prozradí o našem charakteru mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Právem jsou považovány za okno do naší duše.
Pixabay.com
Modré oči

Modroocí lidé bývají věrnými partnery. Jejich barva je činí atraktivními pro okolí, protože z nich srší spokojenost. Nemají rádi rutinu a jsou nezávislí. Jsou to prostě silné osobnosti, které mají umělecké cítění.

Líčení a dioptrické brýle: Průvodce pro začátečnice i pokročilé

Zelené oči

O majitelích zelených očí se tvrdí, že jsou dobrosrdeční. Na druhou stanu potřebují získávat tolik lásky, kolik dávají. Jinak se z nich stávají bručouni. Pokud spolu chodí dva zelenoocí partneři, budou mít nejspíše problémy se žárlivostí. Lidé s touto barvou očí v sobě skrývají mnohé protiklady. Nenávist a lásku, sílu i opatrnost.

Hnědé oči

Lidé s touto barvou očí bývají nezlomní workoholici a pokud naplno využívají svých předností, bývají i velice úspěšní. Nezkazí žádnou srandu a přitahují je zelenoocí lidé. 

Diskuze

Reklama