Dnes slaví životní jubileum jeden z našich nejlepších komiků — Lukáš Pavlásek. Čím se dostal tento blonďatý tydýt do povědomí diváků?

24. Července 2018
Petra Járková
Lukáš Pavlásek patří mezi naše nejoblíbenější komiky
Zdroj Instagram.com
Témata: komik , herec , narozeniny , jubileum
Herec, komik, textař, spisovatel a bavič dnes slaví 40. narozeniny. Zrovna u tohoto člověka však platí, že věk je jen číslo, protože se rozhodně nehodlá stát nudným patronem a my věříme, že bude bavit publikum ještě v důchodu.

Lukáše Pavláska (40) známe všichni především díky komediálním rolím v televizních seriálech. Mimo jiné můžeme zmínit postavu Standy ze seriálu Na vodě, který se teď o prázdninách opakuje na obrazovkách.

Jinak tento bavič exceluje od roku 2005 v pořadu Na stojáka, který si získal oblibu u široké veřejnosti. Pavláskův specifický smysl pro humor, vzhled blonďatého nemehla a mluva retardovaného školáka si získaly spoustu fanoušků po celé republice.

Legrace na hřbitově: 15 náhrobních kamenů, které dokazují, že měl zesnulý brilantní smysl pro humor

Lukáš ale takový nemotora, jak se při jeho stand-upech zdá, není. Skončil dokonce na krásném třetím místě ve Stardance v roce 2015. Vystupuje v celé řadě pořadů, které organizuje společnost KOMICI s.r.o.

Na YouTube má bavič dokonce svůj kanál, kde publikoval více než sto výstupů, scének a humorných příběhů, takže až se budete za nějakého deštivého odpoledne nudit, určitě stojí za pozornost.

Blonďatého "tydýta" si jistě pamatujete i ze série oblíbených reklam pro T-Mobile, kde si zahrál po boku herce Vojty Kotka.

Diskuze

Reklama