Harry Potter nebo Kevin McCallister? Tady je top 5 dětských herců, které budeme mít prostě vždycky v paměti

12. Března 2018
Redakce Lifee.cz
Daniel Radcliffe, Macaulay Culkin a Haley Joel Osment jako děti.
Některým sláva nestoupla do hlavy a jsou smířeni s nálepkou dětského herce, jiní popularitu veřejnosti v dětství neustáli a propadli drogám. Stát se hvězdou ve věku, kdy jste ještě ani nedosáhli puberty, je na psychiku náročné stále, a to i pro ty, kteří už dětmi dávno nejsou. Přinášíme vám Top 5 herců, kteří se proslavili, když chodili možná tak na základku.

Macaulay Culkin (37)

Americký herec Macaulay Culkin je známý především ze série filmů Sám doma, kde hrál Kevina McCallistera. V minulosti chodil devět let s Milou Kunis. Byl to dobrý přítel Michela Jacksona. Tak dobrý, že se stal kmotrem jeho dětí. Dlouhou dobu byl závislý na lécích. Konkrétně na Oxykodonu a Vicodinu.

Haley Joel Osment (29)

Haley Joel Osment pochází z Californie. Už v roce 1994 zazářil jako syn Toma Hankse ve filmu Forrest Gump. Do povědomí diváků se ale dostal až hlavní rolí v hororu Šestý smysl. V pouhých jedenácti letech byl za ni dokonce nominován na Oscara.

Daniel Radcliffe (28)

Ať už je vám -náct nebo –cet, představitele mladého čaroděje Harryho Pottera určitě znáte. Narodil se židovské matce a protestantovi z Irska. Když přišel do dospělého věku, údajně měl problémy s alkoholem. Jeho blízcí kamarádi, Emma Watson a Rupert Grint, byli zároveň jeho kolegové, kteří s ním hráli v potterovské sérii.

Největší historické mýty, aneb co nás ve škole učili špatně

Emma Watson (27)

Role svědomité Hermiony v Harrym Potterovi jí skutečně sedla. Herectví ale není to jediné, čemu se Emma věnuje. Zabrousila totiž i do módních vod a za život byla hrdou reprezentantkou už více značek. Namátkou třeba Burberry.

Thomas Brodie-Sangster (27)

Ano, Thomas Brodie-Sangster, je skutečně ten roztomilý klučina, který zářil vedle Liama Neesona ve filmu Láska nebeská. Tím se ale jeho herecká kariéra teprve rozjela. Nemůžeme opomenout, že ztvárnil roli Jojena Reeda v úspěšném seriálu Hra o trůny.

Diskuze

Reklama