Kryštof Hádek odhaluje ve filmu Backstage drsné zákulisí talentových soutěží

8. Června 2018
Veronika Hándlová
Kryštof Hádek jako režisér.
Zdroj Oficiální zdroj
Taneční love story plná streetdance sleduje příběh dvou milenců a jejich taneční skupiny, která se protlouká po místních tanečních battlech. Pak se jim ale otevře cesta do velkého světa a showbyznysu díky účasti ve sledované televizní show. Talentová soutěž ale znamená pro jejich charaktery a přátelství těžkou zkoušku a Kryštof Hádek jim to pořádně opepří. Hraje totiž režiséra jednoho takového pořadu.

Kryštof Hádek se proslavil rolemi hodných až stydlivých hrdinů. V prvním českém tanečním film Backstage, který právě vstupuje do kin, se ale Kryštof představuje úplně jinak, než jak ho známe. Hraje bezskrupulózního režiséra velké televizní talentové soutěže, který se nezdráhá s hrdiny filmu manipulovat a dělat podrazy. Vše ve jménu sledovanosti a zájmu diváků.

První taneční film Backstage je tu. Září v něm Ben Cristovao

Tohle nám divačky sežerou i s navijákem, ty hlasujou nejvíc,“ pochvaluje si Kryštofova postava poté, co si bez lítosti pohrál s city mladých hrdinů. Intimní chvilku nejen pomohl zinscenovat, ale taky ji neváhal natočit. Sám Kryštof si svou roli  a natáčení užil. „Naučil jsem se díky své roli během natáčení ovládat přenosový vůz,“  směje se Kryštof.

Poznají tvrdé prostředí talentové soutěže bývalí i současní účastníci? „Dala jsem scénář přečíst pár lidem, kteří prostředí televizních soutěží znají. Jestli to není přehnané. Říkali, že ve skutečnosti je to mnohem horší,“ přiznává režisérka Andrea Sedláčková.

Diskuze

Reklama