Reklama

Na prskavky zapomeňte. Tyto budoárové fotky rozsvítí Vánoce jako nic jiného

25. Prosince 2016
Redakce Lifee.cz
Tak trochu jiný posel Vánoc.
Zdroj Tami Bears/Huffingtonpost.com
Pamatujete na kulatého modela s plnovousem, co se rozvaloval na kapotě auta a házel při tom svůdné pohledy? Je zpět! Tentokrát se svou přítelkyní Tami Bears nafotili vánoční edici budoárových fotek. A opět vykouzlí úsměv na rtech. Joshua Varozza nás přesvědčuje, že nejlepším vánočním oděvem jsou žárovičky na stromeček. A nejen to.
Reklama

Kdo mám pěkně rostlý pupík a chce být na Vánoce in, potřebuje ještě Santovu čepici a trenky se světýlky.

Snímky Tami Bears jsou plné nadsázky a humoru ze sebe sama. Varozza se klidně napevno omotá světelným řetězem a je mu jedno, že se mu nepěkně zařezává do vypouklého břicha nebo povislých prsou. Pózuje při tom jako modelka na obálce Sports Illustrated. Nadváha nemusí být důvodem k posměchu, ale zdrojem legrace, jako by svými portréty vzkazoval.

Takový humor se pochopitelně dočkal masivní podpory na internetu. Snímky se objevily na prestižních adresách typu The Huffington Post, Daily Mail nebo Cosmopolitan.

„Nikdy by nás nenapadlo, že si nás svět všimne a že se fotky stanou virálem,“ řekli serveru The Huffington Post. „Byli jsme jen dva přátelé z malého města, kteří chtěli rozesmát pár lidí.“

Povedlo se. Dvojice nyní pracuje na kalendáři, kde se objeví snímky ze všech focení, které uskutečnili. „Veškerý výtěžek poputuje na konto veteránské skupiny Wheelers for the Wounded of CA,“ prozradila Bears deníku v srpnu. „Je to úžasná skupina podporující veterány a naši lásku ke krásnému prostředí, ve kterém žijeme.“

Okořeňte svůj den pohledem na úsměvné portréty vousáče Joshuy:

Zdroj: The Huffington Post

Diskuze

Reklama