Nechá se srazit autem. A je u toho vysmátá na celé kolo! Selfíčka japonské babičky (89) dobývají svět

16. Listopadu 2017
Redakce Lifee.cz
Černý humor? Ten je osmdesátnici vlastní.
Zdroj Kimiko Nishimoto/Boredpanda.com
Se starými lidmi je legrace! A pokud jste měli dosud pochyby (ať už je vám patnáct nebo čtyřicet), tato srandistka je okamžitě rozmete svými fotkami. Japonka Kimiko Nishimoto (89) objevila před sedmnácti lety fotoaparát a nyní rozesmívá svět selfíčky, na které nemá ani kdejaký vlivný mileniál.
Reklama

Jednou se obleče do chlupatého hnědého kožichu a nechá se zvěčnit za mřížemi. Jindy se „pověsí“ na prádelní šňůru.

To ale jen na zahřátí. Tato bodrá seniorka, která se fotografii věnuje posledních 17 let, je kromě jiného milovnicí toho nejčernějšího humoru.

Ve věku, kdy to má mnoho lidí takzvaně „za sebou“, vytvoří rádoby momentku, že ji srazilo auto. A směje se u toho na celé kolo.

Pověsit se šňůru? Proč ne.
Kimiko Nishimoto/Boredpanda.com

K focení se Kimiko Nishimoto dostala před 17 lety díky svému synovi. Coby lektor focení pro začátečníky svou maminku zasvětil do principů fotografie. Tehdy ale zřejmě netušil, co jeho přednášky odstartují.

Portréty, na nichž si devětaosmdesátiletá Japonka střílí sama ze sebe, nenechaly dlouho čekat na pozornost okolí. Nejenže se o nich zmiňuje jeden z nejpopulárnějších lifestylových portálů BoredPanda, tato čilá seniorka se dočkala i své výstavy, a to v muzeu rodného města Kumamoto.

Tím to ale nekončí. Nyní bude vystavovat v rámci tokijské sítě Epson. Série ponese název „Asobokane“ – tedy „Pojďme si hrát“.

Takže pokud budete mezi 15. prosincem a 18. lednem následujícího roku v Tokiu, vyrazte aktivní babičku podpořit.

Kdo se do Japonska nedostane, může si alespoň zpříjemnit den v galerii plné zcela bezkonkurenčního humoru:

Zdroj: BoredPanda

Diskuze

Reklama