První taneční film Backstage je tu. Září v něm Ben Cristovao

7. Června 2018
Veronika Hándlová
V novém tanečním filmu hraje i Ben Cristovao.
Zdroj Youtube
Témata: Backstage , film , hudba , tanec
Do českých kin míří film Backstage a přináší do českého filmu úplně nový žánr. Backstage je totiž taneční film naplněný kostýmy, skvělou choreografií, tanečními čísly a hudbou. Žádný takový film tu ještě nevznikl. Příběh sleduje taneční skupinu, která se protlouká na malém městě a sní o velkém světě. Díky talentové soutěži se jim dveře nablýskaného showbusinessu opravdu otevřou, pro vztahy a charaktery všech členů ale znamená takový skok velkou a tvrdou zkoušku. Svému snu jsou někteří schopni obětovat možná až příliš.

„Backstage je o lásce, tanci, přátelství, penězích, slávě a moci,“ přibližuje režisérka Andrea Sedláčková. Jednou z hlavních tváří filmu je Ben Cristovao, jehož videoklip k filmu s názvem PADAM trhá na YouTube rekordy. Od února už má klip 8 a půl milionu zhlédnutí.

Skladbu „Padam“ nazpíval Ben Cristovao s Márií Čírovou. „Tenhle song jsme s Márií psali tak, aby se napojil na romantickou linii filmu,“ doplňuje Ben Cristovao. Vedle toho Ben ve filmu i hraje. „S tancem jsem začínal, takže když přišla nabídka na roli v tanečním filmu, rozmýšlení netrvalo ani pár minut.“ 

 

Diskuze

Reklama