Reklama

Sexy při cvičení se už budeme cítit všechny: Nike odhalil plus-size kolekci

2. Března 2017
Redakce Lifee.cz
Sportovní podprsenku teď seženete až do velikosti 38E.
Zdroj Nike.com
V červenci roku 2016 zveřejnil sportovní gigant Nike fotku plus-size modelky Palomy Elsesser. Měla na sobě jen sportovní podprsenku a legíny. Na Instagramu doposud získala bezmála 80 tisíc lajků. To, co mělo působit jako ochutnávka, dnes společnost servíruje jako hlavní chod – ohlašuje plus-size kolekci.
Reklama

Ženy teď seženou sexy sportovní oblečení až do velikosti 3X. Doplnění sortimentu se týká 200 produktů, včetně běžeckých svršků, legín, šortek i bund.

„Škála produktů značky Nike se bude rozšiřovat, aby ukázala, že perfektní oblečení existuje pro každou sportovkyni,“ uvedla společnost v tiskové zprávě.

Se samozavazovacími teniskami NIKE se vrátíte do budoucnosti. Podívejte se, jak fungují

Také sportovní podprsenky značky Nike odteď seženete ve větší velikosti. Modely Pro Rival a Hero nabízí až 38E. První jmenovaný pořídíte za 70 dolarů (cca 1 800 korun), druhý za 75 dolarů (cca 1 900 korun).

Firma Nike propaguje nové přírůstky pomocí kampaně, do níž obsadila vlivné blogerky a vlogerky Grace Victory a Danielle Vanier.

Helen Boucher, viceprezidentka dámské kolekce Nike, k nové řadě uvedla: „Klíčovým slovem je pro náš síla, na velikosti nezáleží.“

Podívejte se v galerii, z čeho můžete vybírat.

Zdroj: BuzzFeed/Mashable

Diskuze

Reklama