Šmrncovní Meghan: Oblékněte se jako vévodkyně za pár kaček

3. Listopadu 2018
Beatrice Dandová
Vévodkyně ze Sussexu má styl.
Zdroj instagram
Oproti vévodkyni Kate se budoucí maminka Meghan, vévodkyně ze Sussexu, obléká trochu vyzývavěji, i když se i tak kvůli královskému protokolu musela dost krotit. Vévodkyně Meghan už zkrátka není Meghan Markle, a tak se i její šatník po svatbě musel obměnit.

Dá se ale konstatovat, že i po jistém „zuniformování“ má stále šestatřicetiletá manželka prince Harryho šmrnc. Nechte se inspirovat stylovou vévodkyní. Nepotřebujete na to miliony, podobné kousky najdete i v cenové relaci, která je dostupná běžným smrtelníkům.

Podle časopisu People je vévodkyně nejlépe oblékanou ženou roku 2018.

Hluboký výstřih, minisukně nebo průsvitné topy – nic neobvyklého pro štíhlou Meghan. Hvězda seriálu Kravaťáci ale spolu se svatební róbou musela dát sbohem svým oblíbeným kouskům a uposlechnout přísného diktátu královské etikety.

Pohádkový příběh Meghan Markle aneb Jak obyčejná herečka ke královskému titulu přišla


Stejně jako u švagrové vévodkyně Kate, i u Meghan proběhlo velké třídění šatníku. Aby se sladila s dokonalou image celé královské rodiny, do skříně se jí nastěhovaly kostýmky šité na míru a celkově konzervativnější kousky.

I přesto má ale vévodkyně ze Sussexu a nastávající maminka vkus a sem tam si dovolí dokonce i „pozlobit“. Podívejte se do galerie, kde najdete návrhářské kousky, které Meghan ráda nosí a k nim levnější alternativy, pokud byste zatoužila se jako vévodkyně obléknout.

Diskuze

Reklama