Svatební černá není pro panny. Australská blogerka ochromila svět přenádhernou černou svatební róbou

13. února 2018 Redakce Lifee.cz
BoredPanda.com
BoredPanda.com

„Mám za to, že pokud ze zkušenosti a znalosti naší generace nosily panny bílou, měli bychom vidět kolem sebe více různobarevných nevěst,“ řekla australská blogerka Sophie Cachia serveru The Motherish. Ta světu vyrazila dech volbou své svatební róby. V šatech šitých na míru vypadala jako černá mořská panna

„Jednoduše jsem se viděla, že budu mít na sobě přesně to, co budu chtít já, ne co si myslím, že bych měla mít,“ přiblížila výběr netradiční svatební róby Cachia. „Neviděli jsme smysl v tom dělat cokoliv tradičně, protože tradiční nejsme jednoduše my,“ řekla na adresu sebe a svého novopečeného manžela Jaryda.

Ani ten se nedržel etikety. Na svatební obřad zvolil vínový smoking, košili s kašmírovým vzorem, černého motýlka a kožené kalhoty. 

BoredPanda.com

„Naše svatba byla jednoduše jedna velká party, na níž se podávala pizza a paella,“ dodala blogerka. A nám se tento svérázný přístup zamlouvá! Kdy jindy se řídit podle sebe než ve velkolepý den D?

Nenechte si ujít pohled na jednu z nejúchvatnějších svatebních rób. Prohlédněte si fotogalerii pod ztučněným odstavcem výše. A dejte nám v diskuzi vědět, jak se vám róba zamlouvá! 

Budete se zanedlouho vdávat? Načerpejte více inspirace: