Tenisky na platformě i kotníková klasika: Jaké boty si pořídit na podzim, než vytáhnete sněhule?

25. Listopadu 2018
Redakce Lifee.cz
Udělejte si radost novými botami.
Zdroj unsplash.com
Témata: podzim , boty , platforma , tenisky , kozačky
Studenější počasí udeřilo, a tak je čas vytáhnout teplejší obuv. Pokud jste vášnivou milovnicí tenisek, ani vy nemusíte zoufat. Moc dobře si to uvědomují i prodejci, a tak i tuto letní obuv „vybavili“ tak, aby byla nositelná i na sychravý podzim.

Ať už všitý kožíšek, nebo vyšší podrážka – tenisky hýbou módním světem. Proto je můžete vytáhnout, i když prší nebo fouká. Právě poslední hit – tedy vysoká platforma - z vás udělá královnu podzimu, prodlouží vám nohy a přidá pár centimetrů navíc.

Starou dobrou klasikou jsou pak kotníčkové boty, koženkové, gumové nebo z kůže. Gumové kotníkovky můžete použít i jako holínky, avšak ani ve městě s nimi ostudu neuděláte. Sázkou na jistotu jsou černé Chelsea.

Retro stále frčí: Zima se blíží a v kurzu jsou kozačky jako ze 60. let. Inspirovat se můžete Martou Kubišovou nebo seriálem Vyprávěj


Do ještě chladnějšího počasí, ale v plném pohodlí vytáhněte do boje s vysokými kozačkami. Podpatky, platformy nebo na způsob tenisek – opět máte na výběr z mnoha druhů. Letos neuděláte chybu s černými koženými kozačkami na podpatku. Trendem je podpatek cylindrický, který je silný a kulatý. Velkou parádu uděláte i s „over-knee“ kozačkami.

Jaké boty letos frčí a jak je nosí některé známé osobnosti? Odpověď najdete v naší galerii!

Diskuze

Reklama