Toužíte oživit váš vztah? Užijte si na nezvyklých místech

15. června 2018 Lenka Šebestová
Pixabay
Pixabay
Témata: láska, místo, sex, vztah

Pokud jste už nějaký ten pátek v dlouholetém vztahu, sami víte, že je potřeba ho občas oživit, aby jste nepocítili stereotyp. Přinášíme vám pár návrhů míst, kde si můžete užít sex trochu jinak.

Vyrazte na výlet na pouť a jako první běžte do strašidelného domu. Děsivá atmosféra vás k sobě ještě více připoutá. Při jízdě vozíkem z něho nenápadně vystupte a schovejte se za kostlivce. A ta pravá jízda může začít. Když už na pouti budete, zaběhněte na ruské kolo. Kóje jsou od sebe dostatečně daleko, takže vás nikdo nebude moci pozorovat.

Místo, kde by vás rozhodně nenapadlo divočit, je zajisté myčka aut. Běžte proti proudu a rozžhavte svého milence mezi kartáči. Garantujeme, že na tuhle rychlovku nikdy nezapomene. Kde vás ale jistě nejednou napadlo oddat se slasti, je v převlékací kabince. Vybrat si můžete obchod frekventovaný nebo naopak s méně návštěvníky. Milujte se ale tiše, protože v kabinkách je všechno slyšet.

Podzemní garáž je jako stvořená pro neobvyklý sex. Temná zákoutí k tomu totiž přímo svádějí. Jestli budete rošťačit opřeni o auto nebo přímo v něm je na vás. Hlavně ať vás pro přílišný hluk nevyvede hlídač.