„Tři jsou víc než jedna!“ ukazují humorné snímky Britky a jejích dvou dcer

12. Října 2017
Redakce Lifee.cz
Ačkoliv se trio obléká stejně cíleně, nikdy není jisté, jak bude výsledná fotka vypadat...
Zdroj Dominique Davis
„Tři jsou víc než jedna!“ mohlo by znít motto této rodiny. Dominique Davis, britská influencerka a autorka lifestylového blogu All That Is She, se jednoho dne ráno potkala se svými dvěma dcerami v totožném outfitu. I když to ani jedna z nich neplánovala. A bylo zaděláno. Na co? Na jeden z nejlegračnějších (a nejúspěšnějších) rodinných foto projektů!
Reklama

Jednou obleče sebe a své dvě dcery, Ameliu (10) a Penny (3), do totožných šatů, takže vypadají jako klony. Jindy využije síly tří, aby ztvárnily hrdiny oblíbených filmů. Nikdy však neví, co na fotce skutečně bude...

Někdy se totiž jedna z nich neudrží a vyprskne smíchy. Jindy jí „zatopí“ nejmladší dcera, co v nestřežený okamžik udělá grimasu.

Dominique má dvě dcery: Penny (10) a Amelii (3).
Dominique Davis

„Fotky pod hashtagem #allthatisthree vznikly náhodou. Jednou ráno jsme se já a Penny neúmyslně oblékly do pruhovaných triček, pak se vyřítila z pokoje Amelia a měla ho na sobě taky. Začaly jsme se smát. Když jsem příští den nevěděla, co bych mohla vyfotit, shodly jsme se, že bychom tuto vtipnou situaci rády sdílely s ostatními,“ řekla blogerka serveru BoredPanda.

Že chce ve vtipných rodinných fotografiích pokračovat, věděla okamžitě. Fotka měla největší úspěch ze všech, které kdy nahrála na Instagram – sklidila více než 16 tisíc lajků!

Fotky mají nejen pobavit, ale poukázat i na pouto mezi matkou a jejími dcerami, stejně jako mezi sestrami.
Dominique Davis

Od té doby si ona i její dcery vyzkoušely mnoho rolí – od fotografek po hlavní představitelku Snídaně u Tiffanyho, když si po vzoru Audrey Hepburn na temeni vyčesaly hladký drdol. Většina fotek ale zachycuje rodinku při běžných víkendových kratochvílích, jako je opékání maršmelounů na klacku nebo lenošení v posteli.

Ačkoliv fotky vykouzlí nejeden úsměv na tváři, zobrazují ještě jednu důležitou věc: totiž vztah mezi matkou a dcerou. Stejně jako mezi sestrami, napsala Dominique.

Podívejte se v galerii na to, co tohle ženské trio „páchá“, když se sejde dohromady:

Zdroj: All That Is SheDaily Mail / BoredPanda  

Diskuze

Reklama