Domácí jídla za třicet minut: Recepty, na které nepotřebujete troubu

25. září 2019
archiv
archiv

Nestíháte a rodina už má hlad? Pak se inspirujte recepty, díky kterým nebudete ztrácet v kuchyni cenné hodiny, ale hotové budou během půl hodiny. Nebojte se, jedná se o kvalitní, chutné a zdravé suroviny, které ocení všichni strávníci.

Česká klasika jinak

Klasická česká jídla vyžadují hodiny příprav. V dnešní době ale nemá většina žen čas každý den postávat u plotny a vyvařovat. Tyto rychlé a chuťově nezapomenutelné pokrmy proto ocení nejen zaměstnané ženy, ale i muži v zástěře, kteří nechtějí strávit v kuchyni hodiny.

Půlhodinka v kuchyni

Nemusíte tedy strávit v kuchyni dvě hodiny, abyste uvařili dobře a zdravě, stačí vědět, jak na to. Každý z těchto receptů vám zabere maximálně 30 minut, takže můžete být šéfkuchařem, i když zrovna nestíháte.

Ideální pro studenty

Kromě zaneprázdněných žen a donucených mužů se tyto recepty mohou hodit i studentům, kteří nemají na internátech, kolejích nebo v levných pronájmech moderní a různorodé kuchyňské vybavení.

Dovolenková kuchyně

Rychlé recepty jsou ideální také na dovolenou, nikomu se nechce stát hodiny u plotny, když může trávit svůj volný čas s blízkými. Až se vrátíte z výletu, nákupů nebo procházky, stačí vám pouhá půlhodinka a hladové krky budou nasycené.

NA RECEPTY HOTOVÉ DO PŮL HODINY SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Zavří­t reklamu