Fit a krásnátestovánísoutěže

Cikánský horoskop: Znamení jsou pojmenována podle předmětů, které kočovníky obklopovaly. Jste Kaple nebo Kolo od vozu?

Thumbnail # Cikánský horoskop: Znamení jsou pojmenována podle předmětů, které kočovníky obklopovaly. Jste Kaple nebo Kolo od vozu?

Zdroj:Pixabay

Cikánský horoskop v psané formě údajně vznikl mezi kočovníky na jihu Francie. Nejprve se však předával ústně z generace na generaci.

Pavel Dvořák 24. září 2018

Stejně jako astrologie západní civilizace rozlišuje dvanáct znamení zvěrokruhu, tak to má i cikánský horoskop. Navíc je vtipně pojmenován po předmětech, které je obklopovaly.

Pojďte se tedy podívat, jací jste podle tohoto kočovného horoskopu.

Podkova (22. 12. – 20. 1.)

Podkova znamená úsilí a práci. Velmi často Cikáni používali podkovu jako talisman, který jim přinesl štěstí a odháněl smůlu. Lidé narození ve znamení Podkovy mají dobrou intuici, někdy jsou až moc vážní. Málo důvěřují lidem, ovšem hledají ve vztazích zejména stabilitu. Nejdůležitější, po čem touží, je manželství a děti. Jsou ambiciózní a tvrdě pracují.

Kalich (21. 1. – 19. 2.)

Kalich symbolizuje sjednocení a vnímavost. Lidé, kteří se narodili v tomto znamení, jsou kreativní, originální, někdy ale trochu nerozhodní. V životě mají hodně štěstí. Mívají tendenci k rozhazování a plýtvání, ale ve finále se jim vždycky všechno podaří. Ve vztazích jsou věrní a zásadoví, sami k sobě jsou pak velmi přísní.

Archiv

Kaple (20. 2. – 20. 3.)

Lidé ve znamení Kaple jsou velmi empatičtí a intuitivní. Zabývají se vlastním nitrem, a tak se mohou svému okolí zdát jako zamyšlení. Někdy se ale jejich pocity vyvalí ven, a proto se mohou zdát jako užvanění a trochu chaotičtí.

Dýka (21. 3. – 20. 4.)

Bojovní, odvážní a neohrožení – takoví jsou lidé ve znamení Dýky. Nesnášejí stereotyp a v partnerských vztazích jsou vášniví. Mnohdy ale mají problém s dotahováním věcí do konce.

Koruna (21. 4. – 20. 5.)

Znamení Koruny představuje konzervativnost a rozvážnost. Lidé narození v tomto znamení nemají rádi velké změny. Vědí, jak udělat správné rozhodnutí. Jsou opatrní a trpěliví, na partnera často žárlí.

Thumbnail # 5 neuvěřitelných zajímavostí o vesmíru
Mohlo by Vás zajímat:

5 neuvěřitelných zajímavostí o vesmíru

Svíčka (21. 5. – 20. 6.)

Lidé ve znamení Svíčky jsou komunikativní a společenští. Dokážou zaujmout svou veselostí a spontánností. Někdy ale potřebují být i o samotě a v tichu. Vyhledávají nové situace.

Kolo od vozu (21. 6. – 21. 7.)

Znamení s názvem Kolo od vozu je velmi rozporuplné. Lidé v něm narození působí tvrdě, citlivě a zároveň zranitelně, protože někdy trpí nedůvěrou v sebe sama. Jsou to rodinné typy. Oplývají intuicí a jakékoliv emoce hodně prožívají.

Hvězda (22. 7. – 22. 8.)

Laskaví, ohleduplní  a zářící – takoví jsou lidé ve znamení Hvězdy, kteří jsou zároveň rádi v centru pozornosti a obdivu. Bývají z nich dobří herci. Vnímají cit, lásku a věrnost.

Zvon (23. 8. – 22. 9.)

Lidé v tomto znamení jsou velmi nároční, především ale na sebe. Vyžadují neměnný pořádek, právo a konvence. Tito rozvážní lidé si ostatní drží od těla, přitom ale mají i tak dost obdivovatelů.  Sní o velké lásce, ale kvůli své nedůvěřivé povaze ji mají problém najít.

Mince (23. 9. – 22. 10.)

Narození ve znamení Mince jsou optimističtí a s velkým množstvím energie se vypořádávají s nástrahami života. Životní peripetie si však často přivolají sami svou přehnanou důvěřivostí. Milují hudbu a snaží se o harmonii.

Meč (23. 10. – 21. 11.)

Lidé ve znamení Meče jsou silné osobnosti s vysokou inteligencí. Usilovně plní stanovené cíle, ale musí si dávat velký pozor, aby je nezaslepila chamtivost, zloba nebo smutek. Tyto záležitosti většinou totiž nemají pod kontrolou.

Sekera (22. 11. – 21. 12.)

Předvídaví, přímí a objektivní – takoví jsou lidé ve znamení Sekery. Milují nezávislost a svobodu, rádi se baví ve společnosti. Nejsou ale diplomatičtí, a tak lidem svou přímočarostí často ublíží.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Podobné články

Zavří­t reklamu