Fit a krásnátestovánísoutěže

Dcera krále Rock ‚n‘ Rollu Lisa Marie Presley: vyhazov ze školy i svatba s Michaelem Jacksonem

Thumbnail # Dcera krále Rock ‚n‘ Rollu Lisa Marie Presley: vyhazov ze školy i svatba s Michaelem Jacksonem

Zdroj:

Lisa Marie Presley je vskutku dcerou slavných rodičů. Jejím otcem je „Král Rock 'n' Rollu“ Elvis Presley. Její matka se proslavila rolí Jenny Wade v americkém seriálu Dallas. Vyrůstat ve světe hvězd bylo pro ni naprosto normální. Však taky propadla drogám a za život se stihla čtyřikrát vdát.

Barbara Lorenzová 1. února 2018

Prvním manželem americké zpěvačky, se kterým má dvě děti, byl Danny Keogh. Následně jí propadl Michael Jackson. Za ním následoval Nicolas Cage a jejím současným manželem je Michael Lockwood. Lisa zkrátka netroškaří. Vypadá to, že do koho se zamiluje, toho si vezme.

Řeklo by se, že rodiče na Lisu tlačili, co se vzdělání týká, protože v životě navštěvovala opravdu hodně škol. Většinou internátních. Z jedné byla dokonce vyhozena za nelegální držení drog a užívání léků. Své zkušenosti má i se studiem na scientologické škole v LA. Ke scientologické církvi byly Lisa a její matka přivedeny Johnem Travoltou. Její první manžel Danny Keough ke zmíněnému kultu inklinoval také.

 Svoje první album vydala 8 dubna 2003. Jmenovalo se „To Whom it May Concern“. Zda bude deska úspěšná, ji nemuselo trápit, protože po slavném otci zdědila pohádkové jmění. 

Podobné články

Zavří­t reklamu