Fit a krásnátestovánísoutěže

Herec Miroslav Donutil: Opravdu krade historky, veřejně je vypráví a ještě vydává za svoje?

Thumbnail # Herec Miroslav Donutil: Opravdu krade historky, veřejně je vypráví a ještě vydává za svoje?

Zdroj:Čsfd

Herec Miroslav Donutil je bezesporu charismatickým a talentovaným hercem, bavičem, vypravěčem historek a dabérem. Ne všichni ho ale mají rádi. Proslýchá se o něm, že pro urážlivá slova nechodí daleko, arogantním chováním občas šokuje kolegy i fanoušky a v neposlední řadě má občas požadavky primadony. Jaké jsou ty největší prohřešky, kvůli nimž se stal v showbyznysu tak neoblíbený?

Petra Járková 26. června 2019

Miroslav Donutil je hercem, jehož obliba je srovnatelná s neoblíbeností. V showbyznysu prý neexistuje člověk, který by po vypití nějaké té sklenky nepřiznal, že ho nemá rád nebo s ním neměl nějaký výstup.

Donutil má dle vyprávění snad všechny negativní vlastnosti, kterými opovrhuje každý, kdo se přimotal k umění. Předně má mimořádný herecký talent, což se neodpouští. Ve spojení s chladným charakterem a přehlíživou, nadutou povahou vzniká mix, který z Donutila dělá herce, co je bez výjimky pomlouván okamžitě, jak vyjde ze dveří, a nejenže se ho nikdo nezastane, ale přidají se i ti, kteří v životě nikoho nepomlouvali.

Donutilův lékař mu musí třicet let zoufale léčit nekonečnou škytavku, respektive souběh škytavek, jak na sebe nonstop několik sestav pomlouvačů v divadelních klubech křičí jeden přes druhého, že je to Pražák, co zradil Brno, případně v Praze žijící buran z Brna. Že krade historky, které zažili jiní a vydává je za vlastní, už se proslýchalo mnohokrát. Těm, jimž byly ukradeny, ale škoda nevznikla, protože po nich samotných je nikdo vyprávět nechce, zatímco Donutilovi za ně platí.

Thumbnail # Podpantoflák Vlasta Burian: Svou manželku nezdravě miloval. Ona zemřela na jeho hrobě
Mohlo by Vás zajímat:

Podpantoflák Vlasta Burian: Svou manželku nezdravě miloval. Ona zemřela na jeho hrobě

Kolegové mu závidí i třicet natočených cédéček s historkami, podle kterých to vypadá, že  Donutil zažil snad vše, co jen zažít jde a vlastně i to, co nejde.

Dále se herec provinil tím, že místo aby hrál v Národním za pivo a párek jako všichni, má nadstandardní honoráře a před sebou ještě sedmdesát tisíc repríz, mimochodem přesně tolik, kolik bude i plánovaných nových epizod show 3+1 s Miroslavem Donutilem.

Největším jeho hříchem ale je, že je nedotknutelný, milovaný a bulvár na něj nemůže, i když by byl občas snadným terčem. Útok na Donutila by znamenal rozzuřený dav fanoušků, kteří nevědí to, co se v showbyznysu vypráví. Že je vypočítavý, arogantní a sebestředný.

Jestli tomu tak je, nebo není, můžeme jen spekulovat. Jedno je ale jisté, jeho legendární role v Pelíškách, Černých baronech, Románu pro muže nebo Dědictví aneb Kurvahošigutntag nikdy nezůstanou zapomenuty a herec s jeho talentem si nějaký ten hvězdný manýr může klidně dovolit.

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA DALŠÍ NEOBLÍBENÉ MUŽE V ČESKÉM SHOWBYZNYSU:

Podobné články

Zavří­t reklamu