Fit a krásnátestovánísoutěže

Horoskop líčení: Co sluší jednotlivým znamením zvěrokruhu?

Zdroj:archiv

+ 11 fotek+ 12 fotek

Některé ženy make-up příliš neřeší, ale každá chce vypadat svěže a mít dokonalou tvář. Sexy rtěnka a ženský úsměv k sobě prostě patří. Podívejte se, jaké líčení vám sedne podle znamení zvěrokruhu!

Barbara Lorenzová 25. září 2019

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Ohnivost a vášeň zrozenkyň v Beranu jsou zřejmé již při seznámení. Sportovnější typy se výraznému make-upu spíše vyhýbají. Nicméně z těchto žen vyzařuje vnitřní krása, která potřebuje jen trošičku podpořit. Nic se nezkazí rudou rtěnkou, černou oční linkou a vlasy sepnutými do dramatického drdolu. V galerii se dozvíte, jaké líčení jednotlivá znamení preferují. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Zrozenkyně Býka preferují v líčení jednoduchost a jemnost. Nemají v lásce vyzývavé barvy, protože nepotřebují upoutávat pozornost. Spokojí se s praktickým make-upem, který se nese v duchu romantiky. Tyto ženy nenosí zapeklité vlasové účesy, vše je dokonale udržované. V galerii se dozvíte, jaké líčení jednotlivá znamení preferují. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Dáma ve znamení Blíženců je jedinečná uvnitř i navenek, proto nepotřebuje výrazné líčení. Na druhou stranu však ráda experimentuje. Je to žena dvou tváří. Nikdy nevíte, v čem zrovna přijde. Jeden den na sebe líčením upozorňuje, druhý den je jako šedá myška. V galerii se dozvíte, jaké líčení jednotlivá znamení preferují. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Račice jsou smyslné a romantické. Jakoby ztělesňovaly skutečnou ženskost. Jejich srdce je silně ovládáno emocemi a to se odráží i na jejich líčení. V každém případě volí jemnější pastelové tóny, růžové odstíny. Občas zabrousí k vyzývavějšímu make-upu, ale jen velmi zřídka. V galerii se dozvíte, jaké líčení jednotlivá znamení preferují. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Ženy Lvice jsou nevyzpytatelné a sebevědomé, což musejí podpořit i svým líčením. Nesnesou, když nejsou středem pozornosti. Preferují extravagantní barvy vlasů, nebojí se kombinací oranžové, červené či zlaté. Moc jim sluší kouřové oči a nehty natřené kovovým odstínem laku. V galerii se dozvíte, jaké líčení jednotlivá znamení preferují. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny musí mít vše dokonalé, to se týká i líčení. I když na sebe nerady strhávají pozornost, dokážou i překvapit. Oči si příliš nezvýrazňují, důkladnost věnují ústům, nehtům a vlasům. Laky na nehty prostě milují. Rtěnka dorůžova jim prostě nesmí chybět. V galerii se dozvíte, jaké líčení jednotlivá znamení preferují. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

Archiv

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Ženy ve Vahách se pro romantiku narodily. Potřebují najít rovnováhu mezi moderními trendy a všedností. V líčení nejsou příliš nápadité, ale přesto na sebe umí upozornit. Váhy milují modrou barvu a jemnější odstíny rtěnek. Ke kadeřníkovi chodí každý měsíc. V galerii se dozvíte, jaké líčení jednotlivá znamení preferují. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Tajemnost a magičnost, to je typické pro Štírky. Nejvíce vás uhrane jejich pronikavý pohled. Jako ulité jim padne kouřové líčení, protože podpoří jejich tajemnost. Ženy narozené ve Štíru preferují tmavší barvy, především na nehtech, rty jsou namalovány vyzývavě až ikonicky. V galerii se dozvíte, jaké líčení jednotlivá znamení preferují. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelkyně by se bez make-upu neobešly, ba by bez něj nevyšly na ulici. Tyto ženy moc dobře vědí, co jim sluší. Padne jim výraznější líčení, tyrkysová, stříbrná. Nebojí se experimentovat. Potrpí si na jednodušší účesy, kadeřníka navštěvují s absolutní přesností. V galerii se dozvíte, jaké líčení jednotlivá znamení preferují. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorožky líčení vůbec nepotřebují, protože si udržují mladistvý vzhled až do stáří. Když už se nalíčí, je to elegantní a vkusné. O svou pleť skutečně pečují. Nedají dopustit na svět bylinek. Ženám v Kozorohu sluší hnědá, khaki, fialová a černá barva. V galerii se dozvíte, jaké líčení jednotlivá znamení preferují. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Pro Vodnářky je líčení hra. Nelze jim upřít originalitu. Skutečně jsou velmi nápadité, dokáží si pohrát s barvičkami. Poznáte je podle tyrkysových či fialových očních stínů a barevně nalakovaných nehtů. Rty mají nalíčeny jen trošku, ale výsledkem je vzezření éterické bytosti. V galerii se dozvíte, jaké líčení jednotlivá znamení preferují. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybičky patří k nejsvůdnějším ženám, protože z nich tryská přirozená krása. Rozhodně jim nesluší silné vrstvy make-upu, nýbrž střízlivé líčení. Ryby mají většinou dlouhé udržované vlasy spletené do copů. Žádné tmavé líčení, jen modrá, zelená a růžová, to je to pravé. V galerii se dozvíte, jaké líčení jednotlivá znamení preferují. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Další články

Zavří­t reklamu