Horoskop: Proč jste nezadaní a jak to změnit?

22. dubna 2019
Pixabay.com
Pixabay.com

Někteří lidé si prostě hledají partnera hůře, jiní zase příliš tlačí na pilu. Být single nikoho nebaví, obzvlášť ve slunečných dnech roku, kdy se lidé vodí za ruce a na každém kroku se objímají. Jak to vidí hvězdy? Malá inspirace neuškodí.

BERAN (21. 3. – 20. 4.) – sebevědomí

Faktem je, že Beran nemá se seznamováním nejmenší problém. Je vtipný, okouzlující a pozorný. Jenže po pár schůzkách se jeho sebevědomí omrzí. Nikdo přeci nechce poslouchat, jak je ve všem nejlepší. Když Beran alespoň trochu neovládne své ego, vztah ztroskotá.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) – vypočítavost

Býci stojí nohama pevně na zemi. I když jdou na rande, mají vše dobře spočítané. V každém ohledu jsou upravení a svěží. Dbají na dokonalý první dojem, jenže ten se může záhy vytratit. Potřebují neustále slyšet, jak je milujete. Když se Býkům ve vztazích nedaří, roste v nich zášť.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) – nevěra

Pro Blížence je trvalý vztah netypický. Často se usazují až v pozdějším věku. Pokud se Blíženec s protějškem nudí, vztah nemá šanci. Toto znamení je nevalně proslulé střídáním partnerů, jakoby se nedokázali rozhodnout, co je pro ně nejlepší.

RAK (22. 6. – 22. 7.) – rodinný typ

Zamilované pohledy, to je pro Raky typické. Až na to doplatí. Raci jsou schopni svého partnera velmi brzy vyzvat k manželství. Co si myslíte, že se stane? Zděšený protějšek se dá na útěk, co mu budou síly stačit. Když Raci milují, chtějí s druhým být pořád, což je taky otravné.

LEV (23. 7. – 22. 8.) – poslední slovo

Lev bez lásky nemůže být, protože potřebuje poslouchat, jak je výjimečný. Zbožňuje něžné doteky i mazlení. Na veřejnosti mohou Lvi svého partnera zastínit, to nikomu nepřidá. I když tvrdí, že svůj protějšek milují, dokazují opak. Nadřazují se.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) – strach

Pro nenápadné Panny nejsou typické večírky, raději se seznamují zajímavějším způsobem. Svůj cíl pozorují zdálky a sbírají odvahu k jeho oslovení. Když nemají zprvu úspěch, ihned vše vzdají. Nedokáží se protějšku více zalíbit a bojovat o něj. 

Archiv

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) – usedlost

Váhy jdou ze vztahu do vztahu, protože neumí být samy. Není divu, že si vybírají špatné partnery. Faktem je, že se Váhy neumí moc odvázat, jsou usedlé, člověk se s nimi spíše nudí. Většinou vše vyústí v nevěru a následný rozchod.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) – komplikovanost

U Štíra je to těžké. Ihned na začátku vztahu požaduje po svém protějšku absolutní oddanost a lásku. Když v něm necítí oporu, jde o dům dál. Štírova uzavřenost může evokovat v partnerovi pocit tajemna. Jako by před ním něco skrýval a to nemá nikdo rád.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) – vysoké nároky

Pro Střelce je hledání partnera spíše hra. Nikdy není s ničím úplně spokojený. Střelci by měli ze svých nároků trochu slevit, protože na světě se nic nedělí na černou a bílou. Toto znamení je také dost aktivní, když protějšek nedrží krok, nedělá to dobrotu.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) – rezervovanost

Zrozenci Kozoroha se špatně seznamují. Když už má o tyto tichošlápky někdo zájem, na jejich lásku si musí počkat. Kozoroh neodpouští. Je pravdou, že se s ním protějšek může nudit, protože Kozoroh je uzavřený a každý krok si dvakrát rozmyslí.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) – umíněnost

Vodnáři jsou umínění a nebojí se to skrývat. Ve vztahu nemají rádi objímání a líbání na veřejnosti. Ani za ruku se vůbec nevodí. Neradi přistupují na kompromisy, což vede k rychlému ukončení vztahu. Tolerance a pochopení by jim neuškodily.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) – přecitlivělost

Začátek nového vztahu připomíná Rybám návrat do minulosti. Pořád srovnávají, nejraději by se obětovaly pro to, co ztratily. To se ovšem novému objevu nemusí vůbec líbit. Ryby musí udělat za starým vztahem tlustou čáru, jinak to nemá cenu. 

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz 

Jaký živel ovládá vaše znamení a jaký máte tím pádem temperament, čtěte v galerii. 

 

Zavří­t reklamu